77 Jeep CJ-5

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üye tanıtımları bölümünde sorduğum sorunun cvbını burda aldım, 1977 :)
Bu yıllarda üretilen cj'ler en çok tutulan modellerdendir.. emin ol çok şanslısın;)
güzel toplamışsınız, elinize sağlık, iyi günlerde kullanın kardeşim :eyv
yalnız motor V6'mı L6'mı? sıralı, yani düz 6 silindir? resimlerden gördüğüm kadarıyla L6 gibi duruyo, imzayada V6 yazmışsın kafam karıştı :soru

Jeeping

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üye tanıtımları bölümünde sorduğum sorunun cvbını burda aldım, 1977 :)
Bu yıllarda üretilen cj'ler en çok tutulan modellerdendir.. emin ol çok şanslısın;)
güzel toplamışsınız, elinize sağlık, iyi günlerde kullanın kardeşim :eyv
yalnız motor V6'mı L6'mı? sıralı, yani düz 6 silindir? resimlerden gördüğüm kadarıyla L6 gibi duruyo, imzayada V6 yazmışsın kafam karıştı :soru

Sağolun hastalık bu CJ işi bunu satsam istedigim binek aracı alacak durumum var ama hayat tarzı Motor I6 Yani düz sıralı öylesine yazdım V6 :aytuğ 77 Model altı Willys diye geçiyor zaten istanbulda yapılma tuzlalarla çok karıştırıyorlar.. Bunlar ABD :)

CJ serisinin tüm motorlarını yazayım aşağıya

225 cu in (3.7 L) Dauntless V6
151 cu in (2.5 L) Iron Duke I4
232 cu in (3.8 L) AMC I6
258 cu in (4.2 L) AMC I6
304 cu in (5 L) AMC V8

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun hastalık bu CJ işi bunu satsam istedigim binek aracı alacak durumum var ama hayat tarzı Motor I6 Yani düz sıralı öylesine yazdım V6 :aytuğ 77 Model altı Willys diye geçiyor zaten istanbulda yapılma tuzlalarla çok karıştırıyorlar.. Bunlar ABD :)

CJ serisinin tüm motorlarını yazayım aşağıya

225 cu in (3.7 L) Dauntless V6
151 cu in (2.5 L) Iron Duke I4
232 cu in (3.8 L) AMC I6
258 cu in (4.2 L) AMC I6
304 cu in (5 L) AMC V8

süper.. :çak teşekkürler..

amerikan dedin mi duracaksın zaten, amerikan'ların bendeki yeri bambaşkadır :cool:
doğru, yerli yapım tuzla'lar ile karıştıran çok olur..halbuki tuzla ile cj5 iki araç birbirinden çok farklı..
en başta cj5'in kısa şasesiyle tuzla'larda yaygın kullanılmış olan uzun şase farkı var.. daha çok cj7'yi andırır tuzla'lar..
spor görünümlü kısa şasesi ile cj'ler arasında en çok tutulan model cj5'tir, tekrar iyi günlerde kullanın :eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah guzel olmus.. daha nice 1 . liklere inş.