92 model Broadway için Amerikan park,xenon led far ve konsol şerit modifiyeleri yardm

Caca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba
ilk aracım olan daha yeni almış olduğum 92 model broadwayime Amerikan park,xenon led far, sis farı ve iç aydınlatma gibi şeyler yapmak isiyorum fakat bilgim fazla yok o yüzden anlayan ve yardım etmek isteyenler var mı ? Daha önceden yapan ve herhangi bi problem yaşayan benim için baya önemli teşekkürler. :)

smhbrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çevrende araştırıp iyi bir elektrikçi bulmalısın. Eski aracımda ağzım çok yandı. İyi elektrikçi iyi tesisat demek

Caca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çevrende araştırıp iyi bir elektrikçi bulmalısın. Eski aracımda ağzım çok yandı. İyi elektrikçi iyi tesisat demek

Elektrikçi bulurum fakat hangi tip xenon olur, uzun yolda sıkıntı yapar mı ?
amerikan parklar fark edilir mi? Şeritler oturur mu ? Daha önce yapan ve belirli markalar söyleyerek beni aydınlatacak birisi yok mu ..

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hiç uğraşma bence halojen farlar daha iyidir ;) Hem karşıdan gelen küfür eder, hem sen o farlarla önünü düzgün göremezsin. Fakat bunlara amerikan park yakışıyor ;)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç uğraşma bence halojen farlar daha iyidir ;) Hem karşıdan gelen küfür eder, hem sen o farlarla önünü düzgün göremezsin. Fakat bunlara amerikan park yakışıyor ;)

bencede usta...yok led soğutma, yok led koruma...ne kadar var