99 Megane Anahtar

jet100

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
immo guzelde Bi anahtara o kadar para verilmez immo iptali yapılacak.. Saglam iyi bi alarm sistemiyle yola devam. bendede tek anahtar var ben immo iptal edip yedek anahtar yapıcam

Kızılötesi renolara immo iptali yapabiliriz.Özelden yazarsanız yardımcı olabilirim.

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani yaptırdığın anahtar çalışıyor? 2 anahtarıda aktif olarak kullanabiliyorsun bi çakışma söz konusu değil? servis gel kodu öyle verelim diyor gidiyosun koda 30 lira istiyolar çook şaşırdım aracın kendi koduna bile para istiyor adamlar:S kod olayı kolay para vermeden hallederiz.ben benimkini aldım :) esas soru anahtarı nerde yaptırdın ve maliyeti ne kadar oldu? onunla ilgili bilgi verirsen sevinirim.

Yok sen yanlış anladın beni kızılötesi kopyalanmıyo sadece bıçak yapıldı. En azından içerisine girebiliyorum derken kapı kilidinden bahsetmiştim. Çalışmıyo zaten kontağa takınca :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hüseyin Eren34 ile iletişime geçsene onda komple kızılötesi immo sistemi var yardımcı olur sana.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maisin bize verdiği anahtarların yedeği düğmesiz. Araç üzerinden açıp kapatıyorum yedek anahtar yanımda olduğu için durmadan arada ne bilim sıkıntı benim için gidip konuşmak istiyorum aldığım yerle. Bana nasıl geri dönerler ?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallaha bizim bu araçlarda anahtar bence en büyük problem yapan yok eden yok çakan yok 4 anahtara kadar kodlanabiliyor ama servislerde söylenenler şehir efsaneleri gibi geliyor bana can yakıcı fiyatlarıda cabası tabi şu anda immo aktif aktif kalmasınıada istiyorum tavan sigorta kutusu hepsinin bakımını yaptım yeterki immo araçta kalsın. orjinallikten yanayım her zaman araçtaki en ufak değişiklik bile zincirleme bi reaksiyona neden olabiliyor. mantis bu gün anahtarın bıcaklarını bende yaptırdım boş anahtar kabı ve bıcağı 25 bide kabsız anahtar aldım onada 3 lira verdim en azından onlar bulunsun şimdilik bıçağını veren allah çipinide verir elbet (almanya renaultla bağlantıya geçtim eğer anahtarı alabilirse kuzenim oradan 2 tanesi 86 euroya gelicek bu tarafta yapılıcak tek iş anahtarları tanıtmak olucak )

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 1 ciler surekli infrared anahtar arıyor bendekini bir turlu alan cıkmadı nerdeyse 3te birine veriyorum sıfır anahtarı:D

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aytuğ kardeşim sendeki anahtar clio infrared anahtar kasasını öle gördüm yanlış hatırlamıyosam araç immo pas kodu 4 haneli ama anahtarın kayıt pini 8 hane yapısı birebir aynı değil o anahtarın bizim anahtarlarla olmama ihtimali yüksek ki senin anahtarı alıp gitsek bu clio anahtarı uymaz diyip uğraşmaz yetkili servistekiler hemen megane anahtarı getirtelime döner olay ki burası türkiye bence senin anahtarı bi cliocu arkadaş alır..

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendeki anahtar megane anahtarı uzaktan kumandalı tip ve referansı 7701040912 clioyada belki olur o ayrı mesele

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hüseyin Eren34 ile iletişime geçsene onda komple kızılötesi immo sistemi var yardımcı olur sana.
Sağol hocam haberim var daha önce bazı parçaları için yazışmıştıkda. Bir kere kaybettim çok korktum ama şans bu ya hiç ummadığım yerden çıkmıştı. Şimdi en azından el frenini indirip çekici çağırabilirim içim rahat :D Ozaman bakarız çaresine.