99 model megane coupe 1,6 8V için sıfır motor ve ön cam nasıl bulurum?

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba;

99 model megane coupe 8V için sıfır motor arıyorum.Bunu bulabilir miyiz sizce?Sizce ne yapmalıyım.forumda okudum.rektefiye yerine sıfır motor alın yazılmıştı bir arkadaş tarafından.

ayrıca ; ön sağ camda çizikler var.içime sinmiyor.bunları nasıl bulabilirim.

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motoru sandık olarak getirtebilirsiniz, hatta 1.6 - 16v K4M ler ülkede mevcut. Cam işi kolay, her camcı en fazla sipariş sonrası 1 hafta içinde camınızı getirtir. Atermikler 480+KDV, normal camlar 180 TL civarı.

Kolay gelsin.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane coupe orj. ön sağ cam elimde mevcut çıkma olarak. Bildiğin gibi normal cam değil. Kendinden hafif renkli bir camdır. Fiyat:225 TL Düşünürsen yazarsın yada pm atarsın.

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motoru sandık olarak getirtebilirsiniz, hatta 1.6 - 16v K4M ler ülkede mevcut. Cam işi kolay, her camcı en fazla sipariş sonrası 1 hafta içinde camınızı getirtir. Atermikler 480+KDV, normal camlar 180 TL civarı.

Kolay gelsin.

Bu konuyu açarmısınız.Sandık olarak nasıl getireceğim.8v ye 16v olur mu?

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane coupe orj. ön sağ cam elimde mevcut çıkma olarak. Bildiğin gibi normal cam değil. Kendinden hafif renkli bir camdır. Fiyat:225 TL Düşünürsen yazarsın yada pm atarsın.

Pm atamıyorum.Msj kutunuz doluymuş.Elinizde başka çıkma parça var mı?

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuyu açarmısınız.Sandık olarak nasıl getireceğim.8v ye 16v olur mu?

Sandık motor olarak 8V motoru söküp 16V motoru mekanik olarak takabilirsiniz. Ancak motor tesisatı ve ecu kesin değişmeli. İç torpido tesisatı 8V ile 16V aynı mı ona bakmak lazım. Değilse onuda değiştirmek yada immo iptali yapıp mevcut tesisatı uydurmak gerekir. Birde motoru işletme kısmı var tabi. Farklı motor konduğundan proje çizdirilmesi şart. Yol sorun değil hakkı ile "Adam" gibi motor yapacak ustam var. Ancak Çorum'da.

Pm atamıyorum.Msj kutunuz doluymuş.Elinizde başka çıkma parça var mı?

Mesaj kutumu boşalttım. Komple megane coupe parçaladım ancak çoğu satıldı. Elimde bir takım parçalar var. Sana neler lazımsa pm atabilirsin

serkan667788

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megan 1 coupe stop lambası varmı nerede bulurum

megan 1 coupe stop lambası varmı nerede bulurum

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe stop lambası sahibinden.com'da birkaç adet var. "megane coupe stop" yazınca bile çıkıyor. Bilginiz olsun

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sandık motor nereden ve ne kadara getirtebiliriz. Varsa öyle bir imkan ben de düşünürüm?
Nereyele görüşmeli?
Nerden, nasıl fiyat almalı?