"aaaah komşu ahh"

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen insanoğlunun terbiyesizlikteki sınırlarını merak ediyorum ama bir türlü bulamıyorum. öyle komşulara denk geliyorki insan ne yapacağını şaşırıyor. birşey demeye kalksak hergün kavga ederiz . hayatta önüme çıkan her türlü sıkıntıyı okulda öğrencilerime anlatıyorum ve bu durumlarda nasıl davranmaları gerektiğini öğretmeye çalışıyorum inşallah büyüyüp kendi yuvalarını kurduklarında diğer insanlara saygılı bir vatandaş olmalarını sağlarım. karşılaştığım bazı dengesizlikleri yazayım mutlaka sizinde başınıza gelenler vardır.

1) gece 2-3 gibi çamaşır makinesi çalıştırmak mubarek sıkmaya geçince helikopter gibi ses çıkarıyordu

2) gece 1-2 civarı öyle kahkahalar kopuyorki apartmanda mıyım yoksa yanlışlıkla biryerleremi geldim diye düşünmüyor değilim.

3) gece 10-11 gibi 14-15 yaşlarındaki veletler arkadaşlarını toplayıp apartmanda hareketli müzik eşliğinde dans etmeleri

4) yangın merdiven boşluğuna açılan kapının camını kırıp kırılmamış gibi oluruna bırakmak

5) balkondan sönmemiş sigarayı atıp aracımın sileceğini yakmak eğer tavana düşseydi folyo tutuşur araç ne hale gelirdi bilemiyorum

6) gecenin bir yarısı pc den need for speed oyununu açarak son ses aracı readline düşürmek cenkerbunu yapan eşşek kadar adam küçük çocukta değil

7) sahur vakti balkonda var gücüyle geğirmek 6. maddedeki aynı dengesiz :)

8) aracımın yanına insanın zor bir şekilde girebileceği bir şekilde park yapmak ve aracımın yanındaki kapıyı açarak oradan çıkabilmek benim boya ne hale geliyor düşünün artık :)

vs. vs. vs.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ev aLma KomSu aL demis AtaLarımız... Terbiyesizlik baska bise deil..

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
+1 ,
Evin önünde park varsa sen birde yazın gör gece 3'e kadar çocuk bağırmaları çağırmaları sesler kahkahalar, motorbisikletli lavuklar:mad: inadına bağırtıyolar beşyüz kere geçiyorlar vs vs. insanlıktan çıkmış vatandaşımız çok fazla

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim komşularda sağolsunlar (altımız kapalı garaj) garaj kapısını sert bir şekilde çekip bizi saat 08.00'da ayağa dikiyorlar...

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her Gece Düzenli Olarak Saat 3'de Balkona Çıkıp Mehter Marşı Çalıp Oynayan Bir Komşum Var Alıştım Artık qw

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Allah sabır versin abi ne diyelim

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
6-7. madde kopardı.... cenkergeçmiş olsun....

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte bu yüzden apartmanı sevmiyorum müstakil olsun isterse gecekondu stıl olsun ama tamamen bana ait bir yaşam alanı olsun istiyorum, dün komsuyla tartıstık üstüne gitmedim sonra kendi kendime kızdım gece boyu ve çok sinir yaptım. Tekrar karsılaştıgımızda hır çıkartıp dalıcam adama

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Komşu akrabadan daha önemli esasında ama günümüzde iyi bir komşu bulmak çölde pınar bulmaya benziyor...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
VAlla biz sitede yaşıyoruz .
Alt kalttaki komşumdan nefret ediyorum .

Şizofren manyak kadın :D Alt kata su akıtıyor dediler . Aşşağı indik her yeri söktürdük ustaya su kaçağı yok ,evimizin banyo ve WC sini tekrardan yaptırdık .

Psikolojik bir manyağa düşmediyseniz şanslısınız :D Site yöneticilerinide hiç sevmiyorum hep üç kağıtçı adamlar :D
Bir tane komşum var komutan sinirli birazda :D
Talihsiz komşular arabasının peşine park yaparlarsa kesin bir kavga ediyorlar :D

Komşularımız çok dedikoducu :D En kötüsüde bu :slc