Abilerim kardeşlerim acil ön lip ve difizör arıyorum.Alanlardan yardım bekliyorumm..

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben aracıma difüzör ve ön lip almak istedim reno bayisine sordum ön lip 1 milyar difüzör 1 milyar diye hesap çıkardılar dedim napıyonuz siz vazgeçtim babam avrupaya gidiyor avrupada baya ucuzmuş aldırdım babama yurt dışından 3-4 güne kadarda geliyor babam gelince takarım artık

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben aracıma difüzör ve ön lip almak istedim reno bayisine sordum ön lip 1 milyar difüzör 1 milyar diye hesap çıkardılar dedim napıyonuz siz vazgeçtim babam avrupaya gidiyor avrupada baya ucuzmuş aldırdım babama yurt dışından 3-4 güne kadarda geliyor babam gelince takarım artık
Ucuzmuş derken kardeşim ne kadar ucuz mesela ?

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ucuzmuş derken kardeşim ne kadar ucuz mesela ?

valla kardeş babam avrupada Türkiye fiatından ucuz dedi renault bayisinie sorup babamla konuştuktan sonra orada araştırmış buradaki fiatından baya ucuzmuş bana fiatını söylemedi bende sormadım manyak gibi gelince öğrenirim artık o zaman size bilgi veririm

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam kardeşim bekliyoruz

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babam geldi 2-3 güne kadar taktırırım difüzör ve ön lipi babam gelince fiyatı sordum difüzör 150 € ön lip 150 € imiş arkadaşlar

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal fabrikadan alınmamı bunlar ?
normal dökümse pahalı olmuş sanki ya

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal fransadan geldi bunlar ben fabrikaya sorduğumda sadece bana ön lipe 1 milyar gibi fiyat çıkarmışlardı

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım.. takılmış halini de görmek isteriz :)

bgtr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön lip dediğiniz tamponun altındaki siyah plastik mi? Eğer oysa 1 milyar fazla değil mi?

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön lip dediğiniz tamponun altındaki siyah plastik mi? Eğer oysa 1 milyar fazla değil mi?
Yok o orjinal olan,bide orjinal karbon desenli var,servislerde pahalı ancak yuet dışında ucuz benim profildekinden bahsediyoruz