Ac schnitzer'li Clio2 Sedan..

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar; bende elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım. 16" Ac Schnitzer jant, 2 takım koca kafa korna, sarı sisler, astra lip, komple 3m cam filmi ve fk spor yaylar bulunmaktadır. Araçta şuan 5 cm fk spor yay bulunmakta ama biraz daha basılması gerektiğini düşünüyorum. İlerleyen günlerde sanayi yolları gözükuyor.:) Fotolar pek iyi değil, En yakın zamanda fotoları çekip atarım tekrar. Şimdiden teşekkürler..

01.jpg

02.jpg

05.jpg

03.jpg

04.jpg

06.jpg

Son düzenleme:

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Aracınız çok güzel maaşallah kazasız belasız kullanmalar :eyv jantlarda çok yakışmış :eyv ama şu araca Clio II sedan değilde Clio Symbol desek daha doğru olcak sanırsam :D :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracta emek var MaasAllah

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maasallah

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğinize sağlık jantlar da 10 numara :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu jantın yerı bende ayrı. Zamanında derdım 5bıjonu nasıl 4bıjon yaparım nasıl takarın AC jantları derken cıktı geldı ama 16 kucukmu kalırkı 17de yok :) bu arda nerden aldınz jantları bı ara bakıyordumda kacırdım bı jant lastık.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, güzel görünüyor, bu jantın 17 side bizim arabalara güzel olur..:)

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu jantın yerı bende ayrı. Zamanında derdım 5bıjonu nasıl 4bıjon yaparım nasıl takarın AC jantları derken cıktı geldı ama 16 kucukmu kalırkı 17de yok :) bu arda nerden aldınz jantları bı ara bakıyordumda kacırdım bı jant lastık.

Bu jantlar gerçekten çok güzel duruyor her araba. Jantları İzmir / Üçyol'dan bir abimden sıfır olarak aldım. Lastik boyutu küçük tutarsan jant çok güzel duruyor. Benim jantlar ön arka 8.5, lastikler 45 yanak. Aslında önlere 9,5, arkalara 10 takarsan ve lastikde 40 yanak olursa daha hoş durmuş oluyor. Tabi arkalar dışarı fırlıyor. Benimkinde arkalar kasayla tam hizada..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Maşallah,kazasız belasız kullan kardeşim...:eyv

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar...