Acayip titreme vuruntu

cetins

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba
Arabam 2015 dizel symbol 25000 kmde
Son 20 gundur araba yatti. Simdi soyle bir sorun oldu. 1 2 3 viteslerde araba acayip titremeye basladi dusuk devir titremesi degil yuksek devirde bile kaldirdim gene ayni . Bazen 10 dk hic yapmiyor sonra tekrar basliyor. 8 bin km once serviste yokus kalkis ve yol bilgisayari acilmisti onla alakasi olabilir mi? Yada yakittan veya enjektor veya debriyaj vs olabilir mi Daha kmsi cok az arabanin boyle olmasi normal midir

celedin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba
Arabam 2015 dizel symbol 25000 kmde
Son 20 gundur araba yatti. Simdi soyle bir sorun oldu. 1 2 3 viteslerde araba acayip titremeye basladi dusuk devir titremesi degil yuksek devirde bile kaldirdim gene ayni . Bazen 10 dk hic yapmiyor sonra tekrar basliyor. 8 bin km once serviste yokus kalkis ve yol bilgisayari acilmisti onla alakasi olabilir mi? Yada yakittan veya enjektor veya debriyaj vs olabilir mi Daha kmsi cok az arabanin boyle olmasi normal midir

Selamlar;

Bende aynı marka model symbol kullanıyorum. Bende yokuş kalkış ve yol bilgisayarını açtırdıktan sonra söylediğiniz gibi bazen sarsıntı hissediyorum ama bunu düz yolda ışıkta durunca ve araba yeni ısınmaya başlarken hissediyorum. İşin garip tarafı ise yokuşta durduğumda yokuş kalkış devredeyken olmuyor. Bende tam anlamıyla anlam veremedim. Üstatlarımızdan yada ustalarımızdan bilgi gelirse bu konuyu belki çözmüş oluruz.
Saygılar;