Aciiiill. 1.5 dCi Privelege Megane II Yoruumm.

Mehmet Bulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten Araç Sahibinin Dediğine Göre Araç Servis Bakımlı Ve Yıpratılmamış. Zaten Adam Genç Değil 40-45 Yaşlarında Bi Memur Amca. Dediğiniz Gibi Aracı Servise Ve Bir Kaç Sanayiciye Gösterip Daha Sonra Düşünmeliyim.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Fevcin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence 4.5 yaşında bir araca göre km yüksek ortalama yılda 20 bin km tekabül ediyor.
30 bin iyi para acele etmeden ince eleyip sık dokumak detaylı araştırmak lazım.

Galaxy Wonder cihazimdan gönderildi.

Mehmet Bulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Niğdede Bir Tane Buldum . Zaten Niğdede Oturuyorum. Kilometre Konusu Kafamı Karıştırdığı İçin Araba Pazarında Öncelikle Kilometresi Düşük Araçlara Baktım Ve Aradığım Aracı En Sonunda Buldum. Yine 1.5 dCi Privilege 2007 Gümüş Gri. 74.150 Kilometrede Servis Bakımlı Hiçbir Kazası Boyası Yok Aracı Servise Ve Kaportacı Tanıdıklarıma da Götürdüm Hiçbir Sıkıntısı Yok. Şimdi Kredileri Araştırıyorum. En Geç Perşembeye Bu İş Bitmiş Olacak. Bu Arada Krediyi Nereden Çeksem?. Şu Anda En Avantajlı Krediyi Kim Veriyor?

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun... Aceleci davranmamanız sizin lehinize olmuş araştırınca daha temizlerini buluyorsunuz ben megane 2 alırken 45 gün aradım 25 tane megane baktım en çok km düşürme olayı megane 2 lerde oluyor kredi konusunda bankaların sitelerini araştırarak kesin bilgiye ulaşabilirsiniz

Mehmet Bulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun... Aceleci davranmamanız sizin lehinize olmuş araştırınca daha temizlerini buluyorsunuz ben megane 2 alırken 45 gün aradım 25 tane megane baktım en çok km düşürme olayı megane 2 lerde oluyor kredi konusunda bankaların sitelerini araştırarak kesin bilgiye ulaşabilirsiniz

Km Düşürme Olayı Derken?. Km'de Bir Oynama Mı Söz Konusu Olabilir Diyorsunuz Yani?

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet megane 2 lerde km düşürme olayı çok oluyor bağcılarda bi araba vardı 44.000 km de yazıyordu arabaya gittim baktım arabanın direksiyon vites paramparça adama dedim ki bu nasıl 44.000 km de onlar bunların hastalığı diyor bana GALERİCİ kendisi arabanın içi ambar gibi olmuş aradan 2 ay geçti araba sonrada 96.000 km de diye satılıktı :) araba alırken geçmiş muayene raporunuda kontrol etmenizde fayda var orada son 2 yıl içersindeki kmsi yazıyor...

Mehmet Bulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet megane 2 lerde km düşürme olayı çok oluyor bağcılarda bi araba vardı 44.000 km de yazıyordu arabaya gittim baktım arabanın direksiyon vites paramparça adama dedim ki bu nasıl 44.000 km de onlar bunların hastalığı diyor bana GALERİCİ kendisi arabanın içi ambar gibi olmuş aradan 2 ay geçti araba sonrada 96.000 km de diye satılıktı :) araba alırken geçmiş muayene raporunuda kontrol etmenizde fayda var orada son 2 yıl içersindeki kmsi yazıyor...
Çok Teşekkürler Önerileriniz İçin Hepsini Aklımın Bi Kenarına Yazdım Kredi Çıkmadan Bakarım Hepsine. :)

rizeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
km ye takılma, düzgün kullanmış olsun, bakımları düzgün yaptırmış olsun yeter.
benim ki 150 bin oldu, iş yerinde bir abimin aracı 280km de ve tek bir motor sıkıntısı yok. :eyv

SrC@N

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne 50.000 km de dizeller var ama kullanımdan dolayı 150.000 deki araçları aratacak..
Km ye aldanmayın temiz ise zaten o km ye kadar da motoru da iyi bakılmıştır.