Aciiilll Yardımm!! Coupe'min Sanroof'u arızalandı!!!

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun yorumları okuyacak vaktim yoktu sadece senin usta art niyetliymiş yada usta falan değil ....
Benim usta sabah sabah beni hayattan soğuttu zaten.Biraz önce geldi dedimki bana bulaşma aman uzak dur dedim:) Haydar,bizde sadece halat yok bizde komple mekanızma değişiyor dedi

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vur haydar onu diyeni :D ben sana icerde bakarım hehehehe

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun haydar abi :( servise sorma hatasını yaptım ben :D bizde ayak yok dedi komple yapalım dedi :D iyi dedim fiyat ne tutar dedim :D mekanizmanın yanında camda olsun mu dedi :D olsun bakalım dedim :D 2 küsür mekanizma 1 küsür cam takması fln filan 4 - 4.500 tutuyor dedi bana şakacılar hehehehe birde üstüne yapalım mı arabayı bırakıyormusun dediler :D bende arabayı komple bırakıyorum ama 2 sunroof isterim dedim tüm servis birden gülmeye başladı :D uygun yapcak bir yer bulursun inş haydar abi , bende gelince orda yaptırırım :)

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeş

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vur haydar onu diyeni :D ben sana icerde bakarım hehehehe
hehe hehe Tamam bakacaksan içeri gireceğim kanka :)
çok geçmiş olsun haydar abi :( servise sorma hatasını yaptım ben :D bizde ayak yok dedi komple yapalım dedi :D iyi dedim fiyat ne tutar dedim :D mekanizmanın yanında camda olsun mu dedi :D olsun bakalım dedim :D 2 küsür mekanizma 1 küsür cam takması fln filan 4 - 4.500 tutuyor dedi bana şakacılar hehehehe birde üstüne yapalım mı arabayı bırakıyormusun dediler :D bende arabayı komple bırakıyorum ama 2 sunroof isterim dedim tüm servis birden gülmeye başladı :D uygun yapcak bir yer bulursun inş haydar abi , bende gelince orda yaptırırım :)
Usta Hayattan soğuttu zaten beni sorma Mert hehe Hafta içi sanayiye göndereceğim orda yapılacak artık

geçmiş olsun kardeş
Teşekkür ederim kardeşim.Allah kimsenin başına vermesin ;)