Acil!! Arıza ışığı!!

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bobon 10 yılda dayanır 10 dakikada da gidebilr hiç belli olmaz 2 tane orjinal bobin yaktık biz arkadaşın arabanın sorunu bulana kadr tesistında bi problem vardı bobine yüksek elktrk yolladıgı için 10 dakikada gidiodu bobin :D

Doğrudur:D yaa yansın tabiki bozulcak kul yapısı şeytan işi alet bunlarda yolda bırakmasında gerisi hikaye :) yalnız usta bizim RKC ye göz koydu memnun değilsen ben alabilirim diyor ne yapsam versem mi? :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir malı satmak için en ufak düşünce varsa içinde ilk gelen müşteriye kaç para olursa olsun vereceksin. Tecrübeyle sabittir. Bak Clio ya 22 verdiler zamanında beğenip vermedim şimdi 21.500 istiyorum nedendir bilmem kimse arabanın yüzüne bakmıyor :D

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani orası öle 3 e 5 e bakmıyacaksın. bende pek bakmıyorum aslındada,öle bi niyetim yok şimdilik. genel olarak memnunum araçtan yakıtıda ideal hele arkadaşın vectrayı ve amca oğlununda focus u biraz kullandıktan sonra benim arabam şeker yani :) hele o focusun neyini beğeniyolar hiç anlamıyorum uzay kapsülü gibi şerefsizim kafan cam direğine çarpıyor koltuğu yatırsan yolu net göremiyosun kaldırsan bütün ön göğüs kucağında gibi ilginç bi araç :S neyse şimdilik ben onu o beni gittiği yere kadar götürsün bakalım :D:D