Acil Durumlarda Yanan 4 Lü Flaşörler Hk.

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba;

1.5 90 hp s&s icon sahibiyim aracımın özelliklerinde acil durumlarda otomatik yanan 4 lü flaşörler diye bir özellik görüyorum fakat bu güne kadar çalışıp çalışmadığını göremedim cok ani frenleme de yaptım fakat çalıştığını hiç görmedim bunu aktif hale getirmek için birşey mi yapmamız gerekiyor yada tam olarak ne gibi durumlarda çalışıyor yada çalıştığını gören test eden varmı kafama takıldı sormak istedim cvplarınız için şimdiden teşekkürler..

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 KM Hız Ve Üzeri Ani Frenleme Yapın Aktifse Yanıp Yanıp Sönecektir :))

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen yüksek hızlarda çalışıyo ben de düşük hızda deneyenlerdenim herkes bana yüksek hızda deneme yap dedi ben de yapmadım :))

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
düşük hızlarda benim araçta da hiç olmadı. yüksek hızda denemedim inşallah hiç ihtiyaç duymayız...

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu özellik kangoo' da da var ama çalıştığını hiç görmedim veya fark etmedim

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok yüksek süratlerde deneminize gerek yok. 40km/h hızla giderken acımadan en sert bicimde ve ayağınızı araç tamamen duruncaya kadar fren pedalından çekmeden tutun. Sistem devreye girer lakin bu konsoldaki 4 flaşör ışığı veya yol bilgisayarı ekranında gösterilmez. Dışarıdan biri bakabilir veya röle sesinden anlaşılabilir.

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gece denerseniz kendinizde görebilirsiniz.

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Özelİk deneyerek ÖrÜlmÜyor nedense dİrek anİ yol duruŞlarinda sİzİn frene basma basinciniza gÖre yanİ cok sert fren yapinca yaniyor dİye bİlİyorum İnternette bakin deneyen cok kİŞ baŞaran az kİŞ var cÜnkİ frene basarken adrenalİnİzİn yÜksek olmasi lazim hahahah

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar lakin ne yaptıysam yakamadım yandıgını gören varmı :)

tods

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu yaz yalova istanbul yolunda yandi. Ama yakmak istemezsiniz emin olun :)