Acil Yardım Dostlarım!!

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Facemde bana ait bi video yayınlıyor tıklayıncada adobe flash mı ne haltsa onu indir diyor bunuda herkez görüyor kafasına göre yayınlayıp duruyor nerden bulaştık arkadaşlar varmı bundan kurtulmanın yolu..

pc taraması yaptım sorun yok
şifre değiştirdim olmadı :)
uygulamalarıda temizledim
denetim masası ekle kaldırdan flash adobe yazan 3 tane dosyayıda sildim

dana ne yapmalıyım...

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Facede bu tür olaylarla çok sık karşılaşiyoruz sen paylaşmadığın halde otomatik videom izleyin flan yazıyor. Gereken herşeyi yapmıssın bence

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Face'de flash player yükleyin altında gelen videoda mutlaka virüs bulunmaktadır. Eğer daha önce yüklemeye kalkmışsan virüz bulaşmıştır ve program ekle kaldırdan silmen bir işe yaramaz. Eğer başlat çalıştırı kullanmasını biliyorsan çıkan pencereye '' regedit '' yazıp HKEY_LOCAL_MACHINE menüsünden tüm adobe dosyalarını silmen gerekir. Eğer bilmiyorsan sakın girme sistemi çökertirsin. Yapabileceğin ikinci yöntemse, eğer yedekleme yapıyorsan en son sağlam olan yedeğine geri dönmek. Geçmiş olsun.

Olmadı gönder banaqw

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Bazen Xperia™ Smartphone from Sony Tarzında Bir Şeyler Karıştırıyor, Telefonda Bir Bit Yeniği Olmasın :soru

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Bazen Xperia™ Smartphone from Sony Tarzında Bir Şeyler Karıştırıyor, Telefonda Bir Bit Yeniği Olmasın :soru

Ben benim makinada '' Clean Master '' i kullanıyorum. Şu ana kadar öyle bir sorunla karşılaşmadım. Ama benim karşılaşmama sebebim face'ye hiç girmedim makinamdan. Ondan olabilir.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
facedeki virüsler bunlar çoğu kişi atıyor otomatik tıklarsanız size de geliyor galiba sistem geri yükleme filan da kurtarabilir belki...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Benim bir arkadaşımın komple sistemini çökertti o :berbat Aman dikkat tüm uygulamalarını iptal et face'de ve seninle bağlantıda olan herkesi uyarki kimsenin canı yanmaya:cool:

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Benim bir arkadaşımın komple sistemini çökertti o :berbat Aman dikkat tüm uygulamalarını iptal et face'de ve seninle bağlantıda olan herkesi uyarki kimsenin canı yanmaya:cool:
bildiğim kadarıyla zararsız abi ama zırt bırt bişeyler paylaşıyor facede bizim arkadaşlarda da var hiçbirinde bi problem olmadı:soru

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla zararsız abi ama zırt bırt bişeyler paylaşıyor facede bizim arkadaşlarda da var hiçbirinde bi problem olmadı:soru

​Eğer o mesajı açan olursa sistem çöküyor diye biliyorum.....

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım yandık :D