Acil yardım

sinyor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın beyini istanbula müdürlüğe göndereceklermiş ne yapayım bekliyimi sonucu ?

beklemekten başka çaren yok ama onlardan mutlaka bır servıs formu raporu al kı eger merkez servısın aksıne bısey derse o almıs oldugun servıs formunu gozlerıne sokabılesın beyın nasıl bı yerde bılmıyorum sımdıkı soyleyeceklerım bıraz afaki olacak ama herhangı oksıtlenme vs var mı cıkardıkları zaman sende gozlemle ne olur ne olmaz sen esegını saglam kazıga bagla derım ve ızalasyon konusunda sonuna kadar haklı oldugunu dusunuyorum kolay gelsın sende merkezın numarasını al ve devamlı tacız et gunluk ara sor durumu derım

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olcay, beyin İstanbul'a geliyorsa senle ilgili bir hata olmadığı çıkar ortaya, sende hata var deseler bile kabul etme 4-5 aylık arabada kusur mu olur kesin üretim hatasıdır...

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olcay, beyin İstanbul'a geliyorsa senle ilgili bir hata olmadığı çıkar ortaya, sende hata var deseler bile kabul etme 4-5 aylık arabada kusur mu olur kesin üretim hatasıdır...

yok abi edermiyim yaa insanları saf sanıyorlar,

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beklemekten başka çaren yok ama onlardan mutlaka bır servıs formu raporu al kı eger merkez servısın aksıne bısey derse o almıs oldugun servıs formunu gozlerıne sokabılesın beyın nasıl bı yerde bılmıyorum sımdıkı soyleyeceklerım bıraz afaki olacak ama herhangı oksıtlenme vs var mı cıkardıkları zaman sende gozlemle ne olur ne olmaz sen esegını saglam kazıga bagla derım ve ızalasyon konusunda sonuna kadar haklı oldugunu dusunuyorum kolay gelsın sende merkezın numarasını al ve devamlı tacız et gunluk ara sor durumu derım

tabiki hazırladıkları formun bir nüshasını alacam,abime söylüyümde baksın ben iş nedeniyle il dışındayım görme şansım yok.

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracımı sağsağlım aldım,beynini değiştirmediler beyine format atıp programlarını tekrar yükelemişler,bayram ertesine kadar sorun çıkmazsa haber edersin garanti kapsamında işleme sokarız dediler,içine su kaçan beyin çalışmayan beyin nasıl olduda haloldu, neyse şimdilik sorun yok olursa tekrar gideceğim.

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuyu İbrahim AYBAR'a (renault-mail genel müdürü) ileticem ve şikayet edicem deyin ozaman hemen ciddiye alırlar...

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuyu İbrahim AYBAR'a (renault-mail genel müdürü) ileticem ve şikayet edicem deyin ozaman hemen ciddiye alırlar...

ya gittim nasıl iyi davranıyorlar şaşırdım,size inanıyorum diyor yıkamamışsınızdır ama başıma böle birşey hiç gelmedi diyor,davranışları değişirse verdiğinz ismi kullanacağım teşk ederim :)