Acil yardım

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili RFC üyeleri aranıza yeni katıldım. Aracım 2000 model Clio HB 1.6 RXT LPG'li. Aracımı alalı 1 sene olmadı daha bu siteyide muğlada bulunan Yağız Aydın (fıstık yeşili megan 06 ytg 48) hemşerimden görüp üye oldum. Şu an aracımla ilgili bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim.
Aracımdaki sorun devir 1000-2000 arasında sürekli oynuyor ara gaz verirmiş gibi vites değiştirirken debriyaja bastığımda devir inmiyor 3000lere çıkıyor, ilk çalıştığı tam ısınmadığı vakitlerde trafikte debriyaj basılıyken istop ediyor. Ustaya götürdüm gaz kelebeğinde problem olabilceğini söyledi, 2 kere sprey sıktık bir süre benzinde kullandım fakat çok düzelme olmadı. Böyle problem yaşayanlar veya bu problemi bilenler çözüm hakkında bilgilendirirse sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler. reno

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam genelde gaz kelebeğinden bu sorunu yapıyor..birde lpg den kaynaklı bu sorunu yapıyor..mutlaka cevap veren olacaktır çok sık karşılaşılan sorunlardan..rölanti dalgalanması

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim bugün götürdüm arabayı ankarada gaz kelebeğini temizlediler şuan hiç bir sorun yok gayet güzel :)

Demiral

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nerde temizlettin adres verirmisin ve nekadar tuttu. Teşekkürler..

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara batıkent ostimde temizlettim. Tam adresi kartta yazıyodu arabada şuan yarın veriyim açık adresini istersen, genelde hep gittiğim sanayicimdir normal 50 60 liraydı 40 liraya hallettik