acil yardım

recoba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar siz değerli arkadaşlar size bir kaç sorum var.Dün yeni megane 1 rte 2000 model bir araç aldım.Aracı almadan ekspertize götürüp baktırdım arcaımın kaportası orjinal değişen parça olmayıp 2 parça lokal boyalı çıktı.Daha sonra arıza kontrolü yapıldı ve tespitte airbag kontrolü ve abs arızalı hatası verdi birde kliması çalışmıyordu.ordaki çalışanlara detaylı sordum airbag renolarda kıronik sorun olup önemli olmadığını abs de ise aracın sol arka sensörün yanlış sinyal verdiğini söyledi.klimanın ise gazının bitik olma ihtimali var dediler.ve sonucunda bu aracı aldım.ve eve dönerken ani fren yapıp abs denedim ve abs geç devreye giriyor ve sanki bir taraf tutuyormuş gibi geldi.size sorum acaba bu sorunlar bana pahalıya patlama ihtimali varmı ve abs nin bu sıkıntısın araca zararı dokunurmu hepinize teşekkür ederim ve önerinizi ve yorumlarınızı beklemekteyim.

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ekranda arıza ıkaz yoksa sorunda yok demektır klıma ise gaz bastırmaya gidince varsa sıkıntısı cıkar arıza varsa duruma göre biraz malıyet cıkarır bu arada kaca aldın aracı

recoba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ekranda arıza ıkaz yoksa sorunda yok demektır klıma ise gaz bastırmaya gidince varsa sıkıntısı cıkar arıza varsa duruma göre biraz malıyet cıkarır bu arada kaca aldın aracı

çok teşekkür ederim saolun aaracı çalıştırdığmda göstergede yanıp daha sonra sönüyor. bu arada aracı 18 bine aldım.

sukru32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız hayırlı olsun..eğer kaporta sağlamsa korkma renault tan..yapılmayacak hiç bi şeyi yok..benim 2006 meggy de de var hava yastığı ikaz sorunu..kafasına göre yanar söner..istersen koltuğun altında soketi var onu iptal ettirip düz bağlata bilirsin..allah kaza bele vermesin