Acil Yardım

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar gündüz led farı dediğimiz düz ledlerim simdi eve dönerken sağda olan kesilmiş tamamen led hiç yanmıyor acaba şarteli falan mı attı, her hafta servise aracı götürmekten sıkıldım yardımcı olursanız sevinirim..

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gideceksin başka çare var mı. Bu durum pek görünen durum değil. Neden her hafta servise gidiyor sunuz ki

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim anlamadım her hafta bi sıkıntısı oluyor bi ampül yanıyor bi arkadan ses geliyor bi vites topuzu kırılıyor bunların hepsi kendiliğinden olan şeyler. Arac sıkıntılı mı anlamadım ama yarın mail yollayacagım aracım icin 0nı talep edecegim cünkü iyice paramla rezil olmayabasladım 37 binde bütün sıkıntıları artmaya basladı.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alla alla kimsede pek sorun olmuyor acaba hor mu kullanıyor sun arabayı yada bir kaç kullanıcı mu mevcut

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğin sorunlar başka kullanıcılardan hiç duymadım ilk kez tarafınızdan duyuyorum bende.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğin sorunlar başka kullanıcılardan hiç duymadım ilk kez tarafınızdan duyuyorum bende.

Bence insanlar abartıyor. Bu özellikte bu kalitede başka markalar 160 binden başlıyor. O yüzden kıymet bilmek gerekir. Böyle servis ağı ve servis ücretleri hiç bir markada yok. Yedek parça için başka markalarda aylarca beklerken ; Reno servislerinde 1 günde çözülüyor. Herşeyi garanti altında bedava çözüm bulunuyor. Diğer markaların kullanıcı hatası dediği şeyleri çözüm odaklı yaklaşıp sonuçlandırılıyor. Bunları gözden kaçırılmamalı