ACill Yardımmm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan zalim24
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zalim24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün led bağlarken kısa devreye düşürdüm sigorta attı nasıl düzelte bilirim ? :)

nereye bagladın once elektrkk aldgn kablonun ne kablosu oldugunu bul. ve onun sıgortasını degıstır

Sigortaların hepsini kontrol et,patlak olanı bul ve kaç amperse yenisiyle değiştir.:eyv

Araba yok marka model yok . Neyin ve nerenin olduğu bil belli değil .

Cevap sorunun icinde zaten

Sent from my BlackBerry 9780 using Tapatalk

nereye bagladın once elektrkk aldgn kablonun ne kablosu oldugunu bul. ve onun sıgortasını degıstır

parkların olduğu tşlar var ya onun içine led yapmıştım gece 1.30 da uğraşıyodum karanlıktan görmedim kısa devreye düşürdüm

Sigortaların hepsini kontrol et,patlak olanı bul ve kaç amperse yenisiyle değiştir.:eyv

eyvallah sağol

Cevap sorunun icinde zaten

evet ama sigorta kutusundan hangisinne bakacam onun için sordum tek tek uzun sürer die

Araba yok marka model yok . Neyin ve nerenin olduğu bil belli değil .

araba yok marka yok model yok diyorsun da kardeş bi bak bakalım hangi sayfanın içinde paylaşmışım o zmn anlarsın arabanın marka ve modelini

Moderatör tarafında düzenlendi:
sağ park ve sol park lambalarının sigortaları ayrı, birinde sağ ok işareti var diğerinde sol ok işareti var yanılmıyorsam ve yanyanalar.. onlara bak....
sigorta kutusunun nerede olduğunu biliyorsundur sanırım

sigorta kutusunun yerini biliyom içerdeki park düğmesi 4 lerin olduğu grub bi de göstergeler yanmıyo

araba yok marka yok model yok diyorsun da kardeş bi bak bakalım hangi sayfanın içinde paylaşmışım o zmn anlarsın arabanın marka ve modelini
Hadi diyelim Renault 19 olduğunu anladım . Nereye led bağladığınızı nereden bileyim . Konu açarken ve açtığınız konularda özenli konuşmaya dikkat edin !

Tek tek bak, patlak olani degistir. Bunun tarifi olmaz

Geri