Acilll . Sübapların yanması ve yapımı .

ersinmart

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun conta hassas bir malzeme nasıl takıldığı konusunda bilgi edinirseniz aracı ustanın kaderine birakmamis olursunuz. Motor üst kapağı contasi ve tork anahtarı diye arastirirsiniz. Kuzenimin motor üst kapağı değişti 650 tl.

Selcukmollaahmetoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun conta hassas bir malzeme nasıl takıldığı konusunda bilgi edinirseniz aracı ustanın kaderine birakmamis olursunuz. Motor üst kapağı contasi ve tork anahtarı diye arastirirsiniz. Kuzenimin motor üst kapağı değişti 650 tl.
Sağol kardeşim teşekkür ederim bilgi için şöyle söyliyim ben arabadan hiç mi hiç anlamıyorum borç harç bunu aldım anlamadan akıl edip bır Ustalara göstermedim iyi de gelmedi sanki bu araba bana arabayi aldım işten çıkmak zorunda kaldım çok zor durumdayım inan nerdeyse bır ay olucak daha sigortasını bile yaptırmadim neyse kardeşim bi şekilde ustaca gitti araba motora bakınca tekleme var sibop yanık dedi hemen adam 500 1500 masrafı var dedi yıkıldı resmen bilgi sahibine olmadigindan forumdan araştıriyim istedim şaşırdım kaldım inan tekrar Sağol

Selcukmollaahmetoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba kardeşim yazin dan anladığım kadarıyla işin ehlisin en azından bana göre çünki ben hiç mi hiç anlamıyorum o bakımdan , neyse kardeşim senden yardım etmeni rica ediyorum mümkünse benim araba hevesim çok büyükdu (flas, nedense)yıllarca uğraş çabala vur kır RABBİM nasip etti kredi çektirip aldık bi şekilde ama onuda becerip akıl edip usta ya vs göstermeden koru körüne aldık ve bi sure sonra bir arkadaşın tanıdığı ustaya gösterdik adam motora bakar bakmaz tekleme (sarsma) yapıyo sibop yanmış dedi en az 500 1500 masrafı var dedi yıkıldım sanki o an biraz geç oldu ama en azından bari bundan sonra birde Ustalara tokatlanmadan ne yapabilirim ne yapmam gerekir diye seninve formdaki tüm değerli arkadaşlarımın fikir, bilgi, ve tavsiyelerine ihtiyacım var ve acil bekliyorum,şimdiden teşekkürler sana ve bilgi veya yardim edekcek tum arkadaslarima sagol