Adana' dan Scenic II

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen buralardamıydın ya :D 1.5 dCi 65 lik olması lazım ama emin değilim yinede :eyv

Burdayım,yazmıyorum pek. 65 lik Scenic II yok. 85 liktir eğer çekmiyor diyorsa çünkü 105 liği tatmin ediyor dizel sevmesemde güzeldi.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Burdayım,yazmıyorum pek. 65 lik Scenic II yok. 85 liktir eğer çekmiyor diyorsa çünkü 105 liği tatmin ediyor dizel sevmesemde güzeldi.
85 hpymiş :eyv 105lik grand sceniclerde var galiba ama 105likte sıkıntı olmaz zaten diye düşünüyorum :)

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Faruk :) Scenic candır,ama bir şey soracağım,kasayı çekmiyor demişsin kaçlık dci bunun motoru?
Kardeşim teşekkür ederim :) 80 lik dci bu. kasa ağır aerodinami zaten bi otomobil gibi olamaz güç de az olunca "benim kanaatim" yetmiyor
1.5 dCi 65 lik olması lazım ama emin değilim yinede :eyv
85 hpymiş :eyv 105lik grand sceniclerde var galiba ama 105likte sıkıntı olmaz zaten diye düşünüyorum :)
benim bildiğim bunlarda sadece 80 lik ve 100 lük dizel var. 100 lük dizel kullanmadığım için bi yorum yapamayacağım. 2 önceki arabamız 85 lik fluence di o bi derece daha iyiydi bundan

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faz2lerde emisyon normu olayları yüzünden 5 hp fazla var dCi motorlarda

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Scenic ağırlıktan ve yüksek oluşu yüzünden pek performansa gelmiyor,ama bizdeki benzinli yine şakalamak için otoban olsun şehiriçi ışıklar olsun gayet idealdi,konfor odaklı bir araç olduğu için çok performans aramamıştım zaten. Ama hayırlı olsun tekrar. Scenic e alışınca satılıp alınabilecek çok alternatif araç bulamıyorsun. Parasının hakkını ve hatta daha fazlasını sonuna kadar veriyor :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırrlıı olsun kardeşim kazasız belasız kullanın , maşallah :)

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faz2lerde emisyon normu olayları yüzünden 5 hp fazla var dCi motorlarda
Emisyon normu olayını önceden düşünselermiş keşke :D
Scenic ağırlıktan ve yüksek oluşu yüzünden pek performansa gelmiyor,ama bizdeki benzinli yine şakalamak için otoban olsun şehiriçi ışıklar olsun gayet idealdi,konfor odaklı bir araç olduğu için çok performans aramamıştım zaten. Ama hayırlı olsun tekrar. Scenic e alışınca satılıp alınabilecek çok alternatif araç bulamıyorsun. Parasının hakkını ve hatta daha fazlasını sonuna kadar veriyor :)
Bu tarz aile aracından performans beklemek zaten yanlış ama insan, arabanın biraz rahat gitmesini ister, ayağının altında biraz olsun güç ister :) Aynen öyle başka arabalar küçük gelir oldu başka ne arabaya binebilirim bilmiyorum :D Türkiye de bu tarz araçlar fazla tutulmadığı için özellikle 2. el de düşük fiyata yüksek donanım ve konfora sahip araç alınabiliyor
Hayırrlıı olsun kardeşim kazasız belasız kullanın , maşallah :)
Saoğlasın kardeşim amin, hepimize kazasız belasız sürüşler :)

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamda 80 değil 82 ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam.sonra 100 lüğü çıktı. Bence yetiyordu,sonuçta ralli yapmıyorsun bu araçla.Torku yüksekti,çekişi rampalarda falan gayet iyiydi. ki memnun değilsen çok basit bir işlemle %30 lar civarı gücü artırırsın olur biter. Tekrardan hayırlı olsun.

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamda 80 değil 82 ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam.sonra 100 lüğü çıktı. Bence yetiyordu,sonuçta ralli yapmıyorsun bu araçla.Torku yüksekti,çekişi rampalarda falan gayet iyiydi. ki memnun değilsen çok basit bir işlemle %30 lar civarı gücü artırırsın olur biter. Tekrardan hayırlı olsun.
80 ya da 82 fazla bir fark yok arada :) Daha önce de dediğim gibi amaç yarışmak değil zaten, sadece bana göre zayıf kalıyor yetmiyor, görüş bildirdim. Yaza doğru chip düşünüyorum zaten. Tekrardan teşekkür ederim :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onun beklentisi 100hp+chipti o yüzden böyle :D Boşveeer araç hafif olmadıkça spor olmadıkça isterse 150 hp olsun yeterince tatmin etmiyor hele dizelse :(