Adana Mersin ortak buluşması

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
27 Ocak pazar Saat 13:30 da Tarsus Şelalesinde buluşuyoruz :eyv

*kangomania
*Sühacan
*tazcan44
*karacan
*umutguzey
*BAm
.

Etiketlenmiş veya etiketlenmemiş üyeleri bekliyoruz konuya ve isim yazdırmaya :)

Son düzenleme:

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazar günü 12'de ortak bi yerde buluşuruz. Ordan hep beraber gideriz kısmet olursa. Otobana girmeden önce ufak kafe tesis gibi bi yer var. Orda buluşup sonrada otobandan gidebiliriz. Yani benim fikrim böyle siz ne diyorsunuz..

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazar günü 12'de ortak bi yerde buluşuruz. Ordan hep beraber gideriz kısmet olursa. Otobana girmeden önce ufak kafe tesis gibi bi yer var. Orda buluşup sonrada otobandan gidebiliriz. Yani benim fikrim böyle siz ne diyorsunuz..
Evet Mersin RFC ne diyorsunuz :eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tarsus saati 13:30 - 14:00 arası uygunmu sizede arkadaşlar, ne dersiniz:) inşallah hava iyi olur:eyv

siz mersin de alternatif mekanı belirleyin yinede çünkü parar günü çok aşırı yağış olursa, karşılıklı 60-65 km yol yapmayalım arkadaşlar:)

BAm

Fatih Onder BİLİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tarsus saati 13:30 - 14:00 arası uygunmu sizede arkadaşlar, ne dersiniz:) inşallah hava iyi olur:eyv

siz mersin de alternatif mekanı belirleyin yinede çünkü parar günü çok aşırı yağış olursa, karşılıklı 60-65 km yol yapmayalım arkadaşlar:)

Belirlediler diye biliyorum değişmediyse marinaydı galiba :)

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alternatif yerimiz değişmedi. Eğer Tarsus'ta bir aksilik çıkarsa Marina'da buluşacağız. İnşallah bi aksilik çıkmaz.. :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

olur abi saati 13:30 yapalım :)
Aşırı yağışta yola çıkmak risk olur zaten ama takip ediyorum yağış pazartesi görünüyor. Pazar müsait hava koşulu :) inşallah öyle olur :)
Alternatif yerimiz değişmedi. Eğer Tarsus'ta bir aksilik çıkarsa Marina'da buluşacağız. İnşallah bi aksilik çıkmaz.. :)
İnşallah :)

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman 12 buçuk gibi anıttepenin yukarısındaki yerde buluşur arka arkaya gideriz. Sizin için uygun mudur..?

BAm

Fatih Onder BİLİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş