Adanada yaşayan abilerim bi el atabilirmi acaba?

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim bende adanada yaşıyorum fakat hiç anlamam anfi den flan

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim bende adanada yaşıyorum fakat hiç anlamam anfi den flan
abi tanıdıgın elektronikçi felan yokmu. ben bide şundan korkuyorum adam ya göndermezse diye sen anfiyi alsan bensana parasını versem sen bana göndersen olurmukargoyu felanda ben ödeyecegim 150tlye bıraktı.müsait olurumda yaparım dersen çok memnun olurum abi. yada anfinin sesini dinlesen olurmu hoparlörlere baglasın anfiyi ses geliosa çalışıor gelmiosa çalışmıordur saten :D.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi tanıdıgın elektronikçi felan yokmu. ben bide şundan korkuyorum adam ya göndermezse diye sen anfiyi alsan bensana parasını versem sen bana göndersen olurmukargoyu felanda ben ödeyecegim 150tlye bıraktı.müsait olurumda yaparım dersen çok memnun olurum abi. yada anfinin sesini dinlesen olurmu hoparlörlere baglasın anfiyi ses geliosa çalışıor gelmiosa çalışmıordur saten :D.
Abicim inan ki anfiden falan hiç anlamam ya. O dedğin şekildede olmaz işten fırsat bulup kendi arabamı servise götüremiyorum inan ki. Umarım adanadan başka biri yardımcı olur

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim inan ki anfiden falan hiç anlamam ya. O dedğin şekildede olmaz işten fırsat bulup kendi arabamı servise götüremiyorum inan ki. Umarım adanadan başka biri yardımcı olur
canın saolsun abi yardımcı oldugun için çok teşekkür ediyorumhayırlı cumlar :)

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amfiyi satın aldım toplam 165 tl ye mal oldu konuyu kilitleyebiliriz ama nasıl kilitlenir bilmiyorum :)