Adigemre..!

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre abimizin nasıl bir proje için de olduğunu biliyoruz ben de herkez gibi en kısa sürede bitirilmesinden yanayım insallah en kısa sürede biter ve aşağıdaki linkteki gibi bir fotograf ve video görürüz izleriz..!

Duvar Fotoğrafları | Facebook

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay gelsin Emre abi:eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre abimizin nasıl bir proje için de olduğunu biliyoruz ben de herkez gibi en kısa sürede bitirilmesinden yanayım insallah en kısa sürede biter ve aşağıdaki linkteki gibi bir fotograf ve video görürüz izleriz..!

Duvar Fotoğrafları | Facebook

ben bunu arabayı aylarca yattığı yerden cıkarttığım gün ölüsüne yaptırdım dirisine iki katı yaptırıcam sıkıntı yok hele bi çıksın:D:D:Delien sağlık kardeşim:eyv

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağol abi

Allah bitmiş halini göstersin sana ve hepimize

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Yok hiç boşuna bekleme:cool:Emre büyük yemin etti ben ölmeden bitirmeyecekmiş projeyi gözüm açık gideyim diyehehe

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Yok hiç boşuna bekleme:cool:Emre büyük yemin etti ben ölmeden bitirmeyecekmiş projeyi gözüm açık gideyim diyehehe
yok artık daha neler :D:D

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre abi bu makinayı bi bitirsin Ankara'da özelliklede Çubuk'ta piyasa arabası olacak sarı kızımız :D plaka ne düşünüyosun mere abi özel felanmı alcan ??

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre abi bu makinayı bi bitirsin Ankara'da özelliklede Çubuk'ta piyasa arabası olacak sarı kızımız :D plaka ne düşünüyosun mere abi özel felanmı alcan ??
plakayı çubuk plaka yapıcaktım ama gecen baktım güzel plaka yok benım plakam akyurtta ADG plaka ama ordanda alamıyoruz yenı yasa ile nufusa kayıtlı yer nereyse ordan alınıyomuş buyuk ihtimal PT olarak kalacak

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plakayı çubuk plaka yapıcaktım ama gecen baktım güzel plaka yok benım plakam akyurtta ADG plaka ama ordanda alamıyoruz yenı yasa ile nufusa kayıtlı yer nereyse ordan alınıyomuş buyuk ihtimal PT olarak kalacak

Normalde bizede alamıyoz dedilerdi ben dedim megane 2000 orjinal ankara arabaları G.. plakalı oluyor ve 3 harfli oluyor orta bende orjinal ankarası arabası belli olduğu için ankaradaki evin adresini verdik oldu , eğer akyurtta arkadaş neym adresi verince olur diye düşünüyorum tabii yeni yasa nasıl değişti bilemem , gerçi sarı kızımız çıksında plakası şurda kalsın elbet takarsın bişi :)