Ağır bakım ?

Kortac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm arkadaşlara ilgi ve alakaların dan dolayı çok teşekkür ederim :bravo

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence de trigeri değiştirmeniz faydanıza olacaktır. Bir önceki aracımda triger değişmemiş. Yolda 100 km/hız civarı ile giderken koptu. Hayatımın dramıdır. Allah kimsenin başına vermesin.

Kortac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar aracım bütün ağır bakımlarını itinalı bir şekilde yaptırdım Motor katgı yağına kadar ;) Ve yaptırmakta nekadar doğru yaptığımı aracın motor , triğer kayışı mazot filitresine vb.. baktığımda daha net anladım Daha ciddi doğacak masraflardan rabbim korumuş o derece Bu konu içinde desteklerini esirğemeyen tüm arkadaşlara yeniden teşekkür ederim :bravo

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakımınız hayırlı olsun nice kazasız belasız kilometrelere :eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, tedbirli olmak iyidir. 3 ay önce 4. yıl ağır bakımı bende yaptırdım, orjinal parçalar kullanlılarak 730 tl ödedim özel servise. triger seti, alternatör kayışı ve gergisi, fren hidroliği, antifriz sıvısı, motor yağı, tüm filtreler değişti. mazot filtresi hariç

Son düzenleme:

Kortac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, tedbirli olmak iyidir. 3 ay önce 4. yıl ağır bakımı bende yaptırdım, orjinal parçalar kullanlılarak 770 tl ödedim özel servise. triger seti, alternatör kayışı ve gergisi, fren hidroliği, antifriz sıvısı, motor yağı, tüm filtreler değişti. mazot filtresi hariç

Teşekür ederim benimde 680 tl tuttu A dan Z ye orjinal parçalar kulanıldı sadece yazmış olduğunuz alternatör kayışı ve gergisi değişilmedi gerek duyulmadı sanırım lakin size ek olarak mazot filtresi değişti ve motor içinde ayrıca katkı kulanıldı... Servisin 1400 tl fiyat çekmesinide ayrıca yazayım..

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisini yapmışsın hocam..500-1000 tl'lik masraftan kaçıp 8000-10000 tl'lik masraf riskinden kurtulmuş oldun..Allah kaza bela vermesin inşaAllah..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kortac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisini yapmışsın hocam..500-1000 tl'lik masraftan kaçıp 8000-10000 tl'lik masraf riskinden kurtulmuş oldun..Allah kaza bela vermesin inşaAllah..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALLAH Razı olsun cümlemiz kazasız belasız kulanmak nasip olsun inşallah.

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba

merak ettim hazır bakım konusu bilen varsa birşey sormak istyorum 2013 ve üzeri modellerde yeni kasalarda triger kayışımı var yoksa zincir mi?? internet sitesinde yeni nesil zincir yazılmış ve görseli var fakat bu acaba 2015 modelleremi yapıldı???

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba

merak ettim hazır bakım konusu bilen varsa birşey sormak istyorum 2013 ve üzeri modellerde yeni kasalarda triger kayışımı var yoksa zincir mi?? internet sitesinde yeni nesil zincir yazılmış ve görseli var fakat bu acaba 2015 modelleremi yapıldı???

bildiğim kadarıyla zincir 1.6 dizelde var. 1.5 dizel ve 1.6 benzinli kayışlı