Ağır çok ağır bakım

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faturaya Luzum Yok Soz Senettir Bizde

Eyvallah abim :eyv motorun suyunda azalma olduğunu tespit ettiler, fabrika üretim hatası gibisinden bi form tutup sadece sis farkının kapağı için para aldılar qw bir süre daha renodan geçinmeye devam :aytuğ

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Eyvallah abim :eyv motorun suyunda azalma olduğunu tespit ettiler, fabrika üretim hatası gibisinden bi form tutup sadece sis farkının kapağı için para aldılar qw bir süre daha renodan geçinmeye devam :aytuğ

Hangi Servisde Oldu Bu İs

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
An itibari ile 90.k'yı geçtik hocam. Bu sene az km yaptım :)

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese günaydın hayırlı işler hayırlı haftalar.bakımdan sonra kendimi kamyoncu arabamıda as900 gibi hissetmeye başladım ön balatalar fena şekilde ötmeye başladı bakımdan sonra bi sorayım dedim başına gelen varmı neden bukadar aşırı ötüyor balatalar.ustam azkullan susmazsa bakarız gerekirse degiştiririz dedi sizce nedendir.

ceno21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecen gün sordum yetkili serviste 80.000 bakıma 980 tl fiyat verdi..

GençReno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
80.000 Bakimi Bende Yaptiracagim İnsallah Bu Yakinlarda Musait Olunca Devirdaim Pompasi Dahil Fiyat Be Cikar Ki Acaba *S.D*
Devirdaim pompası yanlış Hatırlamıyorsam 200 ile 300 tl arası değişebiliyor Yanlış Hatırlıyorsamda Mağzur gör Ama bu fiyat olması gerekli

ceno21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
80000 bakımda neler yapılıyor.yazabilirmiyiz. yetkili serviste.ayrıca değişen parçaları istersek veriyorlarmı..