Aileden didimde olan varmi...

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar aileden dıdım akbuk kuşadası ilçelerinde olan varmı varsa salıdan ıtıbaren görüşebiliriz....:cool:
Bayramın 2. günü ( 20 ağustos p.tesi ) ile 24 Ağustos cuma günleri arasında bende Didim'de olacağım.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumsokan neki?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

:aytuğ:aytuğ:aytuğÜzerine basınca bütün ege duyuyor kim olduğunu:aytuğkendini gömüyor kuma sırtındaki iğne dışarıda kalıyor tek e o sonsuz kumsalda gidipte üzerine basacak kadar şanslıysanhihitatilin o an bitiyor:aytuğŞakacı bi balığımız işteroadfox

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayramın 2. günü ( 20 ağustos p.tesi ) ile 24 Ağustos cuma günleri arasında bende Didim'de olacağım.

Görüşebiliriz ozaman bayramda didimin neresınde olacaksın.. Biufak buluşalım birşeyler ıcelım :D Tatilde bile mini buluşma olsun..

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüşebiliriz ozaman bayramda didimin neresınde olacaksın.. Biufak buluşalım birşeyler ıcelım :D Tatilde bile mini buluşma olsun..
iyi olur, ufak bi kacamak bulusma...

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:aytuğ:aytuğ:aytuğÜzerine basınca bütün ege duyuyor kim olduğunu:aytuğkendini gömüyor kuma sırtındaki iğne dışarıda kalıyor tek e o sonsuz kumsalda gidipte üzerine basacak kadar şanslıysanhihitatilin o an bitiyor:aytuğŞakacı bi balığımız işteroadfox
onu biliyorum. yuz metre kadar mesafesi var...seni. bildigin uygun yer varmi sessiz sakin, nezih bir otel...tamm o zaman kesin bulusalim. gerci cuma geri donecektim ama uzatiriz duruma gore...hedefim esimle sakin tatil yapip yilin getirdigi stresi atmak...bu arada pmesaj kutun dolu. mesaj atilmiyor sana....