Air İntake ;)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ASiL için hava filtresi uyglaması düşünüyorum genel görüş çelik borudan yana malum soğuk hava hesaaabı :) giresun oto sanayide sensör girişleriyle birlikte birebir uygun boru yapan var ancak ben fabrikasyondan yanayım KN yapmış K4M için fakat kit plastik boru :S malum çelik geç ısınır ama ne kadar geç ısınıyosada o kadar geç soğur :) fikirleriniz nedir ? KN 57-0488 ürünün kodu düşüncelerinizi bekliyorum ses ne olur performans ne olur :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam kit kullanan adam varya burnunun dibinde ona sorsana...:D

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaaa onunki çelik boru :) ve DC de gaz teli var biz elektronik takılıyoruz ne yazık ki onunkinde ses zaten resital performanstan söz etmeye bile gerek yok :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaaa onunki çelik boru :) ve DC de gaz teli var biz elektronik takılıyoruz ne yazık ki onunkinde ses zaten resital performanstan söz etmeye bile gerek yok :D
Bende de eskiden elektronik kelebekli 1.2 hb vardı dayamıştım simota kazanlı filtreyi seti al Hakan'ın yaptırdığı yerde çelik boyuyu yaptır devam et...:eyv

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en sonunda öyle olacak kitteki filtre+çelik boru diye düşünüyorum :) bakalım hayırlısı artık :)