Aks konusunda tavsiye

dübeş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamün aleyküm arkadaşlar aranıza bir kaç saat önce katıldım yaklaşık bir hafta önce megane 1 1.6 rxe aldım ve talihsizlik mi desek acemilikmi desek bi bilir kişiye göstertmedim ve dönüşlerde sol tekerden garip sesler duydum ve sanyi yolunu tuttuk ve sol aks değişlicek den di buraya kadar tamam burada değerli paylaşım larınız da üzerine basark belirtiliyor yerli birşey takmayın die ama ustam anka die bi aks markasın nı tavsie etti bu konuda yardımlarını zı rica ediyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hos geldiniz.aks komple mi degisecek yoksa kafasi mi?genelde direksiyon kirip donuslerde gelen tikir sesi dis aks kafasindan yapar.sag ve sol hangi tarafa donerken ses varsa o degisir.ikisi birden de ses yapabilir.eski aracimda her ikisini de degistirmistim.hyundai arac yan sanayi taktim orjinali ucuktu sorun cozuldu sükur.cin nali almayin yeter.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aks konusunda Anka marka renolar için en iyisidir diye biliyorum. Benim servisim de geçen kışlık bakıma gittiğimde başka bir araca bu marka aks alması için liste vermişti. Neden özellikle bu marka diye sorduğumda, abi bu marka sertlik ve dişli boşluğunu tam verebilen tek marka demişti. Bence çekinmeden alabilirsin.

weyselaysel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben geçen yıl sağ aks değiştirdim. işçilik yedek parça hepsi dahil 240 tl verdim.
Parçayı 175,00 TL ye aldık

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Anka yerlilerin içinde en iyisidir. Lakin orjinal aksların kafası çıkıyor değiştirebiliyorlarsa öyle değiştirsinler. Boş yere şanzuman yağından da olmayın ;)

dübeş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana 230 tl parçacı 30 tl de usta fiat vedi nasip se pazartesi değiştiricem

dübeş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta ısrarla kople değişicek diyor amaç ne anlamış değilim sadece kafayı değiştirmek zahmetli oluyor sanıyorum

weyselaysel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şanzumana bağlı tek parça olarak değişiyor diye biliyorum kardeş.
benim araçta öyle olmuştu.

dübeş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün anka marka ile değiştirdim 220tl aks 30 tl işçilik 250 tl ye mal oldu amarım bundan başka problem çıkmaaz

argesmis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün anka marka ile değiştirdim 220tl aks 30 tl işçilik 250 tl ye mal oldu amarım bundan başka problem çıkmaaz

Anka marka akstan memnun kaldınız mı bi sıkıntı çıkardı mı?