Akşam Temizliği

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ;

Bu Akşam Üstü İş Ortağimla Shell'de Arabalarimiz Yikadik , Temizliğimiz Bittikten Sonra Çektiğimiz Bir Kaç Fotoyu Sizinle Paylaşmak İstedim. :)

benim iş ortağımda MOİL... HESABIM VAR :) VERESİYE alıyorum lpg ve benzini.. limitim 500 tl :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim iş ortağımda MOİL... HESABIM VAR :) VERESİYE alıyorum lpg ve benzini.. limitim 500 tl :)

Senn ortak beimkinden iyiymiş abi :):):):):)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
-Maşallah megane çok güzel duruyor ya katalog çekimleri tarzı olmuş biraz ama hakknı vermiş kazasız belasızz...:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaaşAllah

Her iki aracıda Kullandım İnsignia harika yol tutuşu ile beni çook tatmin etti lakin yakıt normalin çok üstünde hani hep genel olarak söyleriz ya bu araç çok yakıyor diye bu öyle değil bu araç Deli gibi içiyor :)

2006 Megane II 2.5 yıl bindim bir kaç olumsuz sorunlar harici Megane'da Mükemmel bir araç Sedan Osmanlı mavisi Pirivilige serilerine bayılıyorum :eek:

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaaşAllah

Her iki aracıda Kullandım İnsignia harika yol tutuşu ile beni çook tatmin etti lakin yakıt normalin çok üstünde hani hep genel olarak söyleriz ya bu araç çok yakıyor diye bu öyle değil bu araç Deli gibi içiyor :)

2006 Megane II 2.5 yıl bindim bir kaç olumsuz sorunlar harici Megane'da Mükemmel bir araç Sedan Osmanlı mavisi Pirivilige serilerine bayılıyorum :eek:

Wallah Dediğin Çok Doğru Kardeşim İnsignia Felaket Yakiyor Gerçekten. Ama Yaktiği Yakitinda Hakkini Veriyor :) Ama Benim Araçim Megane Abi Onun Yeri Ayri Bende :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temizliğin Ardindan Dükkanimiz Önüne Çektiğimiz Araçlarimizdan Bir Kare :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üfff diyorum redface.png

Çok şıklar MaaşAllah..