Aksesuar Seçimleri ve Temini

drcihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
079ba2ad5de1e1aef69b30b227bdf3bd.jpg kadjar çamurluk koruma.

Samsung cihazımdan gönderildi

Semavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yan barlar basamak tarzı olsa güzel olurdu aslında,bayide baktım çok az bir çıkıntı var ama görünüş olarak gayet güzel duruyor

A1can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bagaj havuzu yps denizliden aldım kargo ile ücretsiz geliyor, ayrıca benim zeminde orjinal plastik siyah paspas olmasına rağmen bursa s - dizayndan sipariş ettim bir günde geldi, n11 veya hepsi buradadan almak yerine direkt tedarikçiden almak daha avantajlı 169 tl 5 parça kauçuk paspas kokusuz süper üstelik 9 tksit, ilgi süper mesajlar anında geliyor arayınca muhatap var karşında

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bagaj havuzu yps denizliden aldım kargo ile ücretsiz geliyor, ayrıca benim zeminde orjinal plastik siyah paspas olmasına rağmen bursa s - dizayndan sipariş ettim bir günde geldi, n11 veya hepsi buradadan almak yerine direkt tedarikçiden almak daha avantajlı 169 tl 5 parça kauçuk paspas kokusuz süper üstelik 9 tksit, ilgi süper mesajlar anında geliyor arayınca muhatap var karşında

Hayirli ugurlu olsun, bende bugun araci yillik bakima verdim bakalim aksama teslim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

drcihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yan barlar basamak tarzı olsa güzel olurdu aslında,bayide baktım çok az bir çıkıntı var ama görünüş olarak gayet güzel duruyor
Yan barı ışıklı diye böyle tercih ettim. Gece duruşu güzel oluyor.

Samsung cihazımdan gönderildi

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@drcihan hayırlı olsun aracınız kazasız belasız günlerde kullanın inş.

ışıklı değilde ben ışıksız yan bar arayışındayım gören duyan var mı :) ışıkların kirlendiğinde görünmeyeceğini düşünüyorum ama yan barlarda bu araca yakışıyor olmazsa olmaz değil ama zevk meselesi sonuçta.
dvd nin kabloları 13 aylık bir bebek için oyuncak olacaktır. bence bir oto elektrikciye yada bu tarz es görüntü sistemleriyle ilgilenen bir yere giderek o kabloları koltuğun içinden geçmesini sağlayın

A1can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün de yola çıkmadan son dakka iki çocuk için arka koltuk için ikili navitec'den 589 tl ye 6 taksitli tabletlerden aldım, umarım iyi çıkar en çok satan model diye aldım uzun yolda umarım çok işe yarar, çocuğu olanlar anlar
icon_crop_7_103627.jpg
DM-091 P
Navitech, DM-091 P
DVD Oynatıcılı, SD/USB Girişli
Koltuk Arkası Monitör

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün de yola çıkmadan son dakka iki çocuk için arka koltuk için ikili navitec'den 589 tl ye 6 taksitli tabletlerden aldım, umarım iyi çıkar en çok satan model diye aldım uzun yolda umarım çok işe yarar, çocuğu olanlar anlar
icon_crop_7_103627.jpg
DM-091 P
Navitech, DM-091 P
DVD Oynatıcılı, SD/USB Girişli
Koltuk Arkası Monitör

Elektrigi nereden aliyor acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

A1can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orta konsolun dirsekliğin arka yüzünde arka yolcuların ortası tam, ayaklara yakın tabandan 5-6 cm yukarda kapaklı olarak var oradan biraz takınca cıkıntı yapıyor iki kişi oturunca arkaya sorun değil ama 3 olunca hasar görebilir

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orta konsolun dirsekliğin arka yüzünde arka yolcuların ortası tam, ayaklara yakın tabandan 5-6 cm yukarda kapaklı olarak var oradan biraz takınca cıkıntı yapıyor iki kişi oturunca arkaya sorun değil ama 3 olunca hasar görebilir
renodan alıncada buradan elektrik alıyor ama çok yanlış. aslında olması gerek koltukların içinden kablonun geçmesi ve koltuğun altında bunun için bir fiş olması..
koltuğun altında airbag ve emniyet kemeriyle alakalı kablolar var eminim bunun elektriği içinde birşeyler yapılabilir..