Akü 2 seneden önce biter mi?

oguzhan306

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ocak 2015 trafiğe çıkışlı clio 4 üm var var. Bu akşam kartı taktım ve araç çalışmadı. Antipatinaj devrede diye bir hata verdi. Yol yardımını aradım akün bitmiş servis yönlendiriyorum dedi. Yarım saate kalmadan da servisçi arkadaşlar geldi. Aküye takviye yapıp çalıştırdılar.

Sonuç akün bitmiş abi napalım yenisini takalım mı? Zaten bakımı geldi ben yarın servise uğrarım dedim. Ruhsatın fotoğrafını çektiler ve ücret almadan gittiler.

Buraya kadar güzel hoş diyelim de trafiğe çıkalı 2 senesi geçmemiş aracın aküsü biter mi :) yarın servise götürdüğümde aküyü ücretsiz mi değiştirirler yoksa yeni aküyü bana fatura ederler mi?

Böyle birşey başına gelen var mı?

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
artık akuler eskısı gıbı degıl:= ) benim şirket arabası 2013 model geen sene aku degıştırdım :) bitmişti çunku komple.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bir yerde kaçak yoksa bitmemeli .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir ayda bile biter...

kullanım önemli olan.

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ocak 2015 trafiğe çıkışlı clio 4 üm var var. Bu akşam kartı taktım ve araç çalışmadı. Antipatinaj devrede diye bir hata verdi. Yol yardımını aradım akün bitmiş servis yönlendiriyorum dedi. Yarım saate kalmadan da servisçi arkadaşlar geldi. Aküye takviye yapıp çalıştırdılar.

Sonuç akün bitmiş abi napalım yenisini takalım mı? Zaten bakımı geldi ben yarın servise uğrarım dedim. Ruhsatın fotoğrafını çektiler ve ücret almadan gittiler.

Buraya kadar güzel hoş diyelim de trafiğe çıkalı 2 senesi geçmemiş aracın aküsü biter mi :) yarın servise götürdüğümde aküyü ücretsiz mi değiştirirler yoksa yeni aküyü bana fatura ederler mi?

Böyle birşey başına gelen var mı?

Akü biraz şans işidir.Daha önceki kullandığım araçta akü (Varta) 6 sene kullandım.problem olmamasına rağmen kış geliyor sıkıntı olabilir diye değiştirmiştim.Aracınızın aküsü 2 sene garantili fakat Ocak ayına az kalmış.Yetkili serviste garantiden değişim için ısrarcı olun.Kolay gelsin.

oguzhan306

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise verdim hiç gık demeden garantiden değiştirdiler. Zaten garanti de 2 sene değil 3 sene 100.000km miş. Yol yardımını da garantiye sokmuşlar. Ohhh mis :) Nerden baksan 410TL cepte kaldı (faturada akü + işçilik + yol yardım için yazan rakam)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Valla birazda şans işi galiba,hoş bende mutlu-silver alışkanlık oldu hiç kötü sürpriz yaşamadım yıllarca..........ha 2 senede bitermi kaçak v.s varsa yada çok kalitesiz bir ürünse elbette.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise verdim hiç gık demeden garantiden değiştirdiler. Zaten garanti de 2 sene değil 3 sene 100.000km miş. Yol yardımını da garantiye sokmuşlar. Ohhh mis :) Nerden baksan 410TL cepte kaldı (faturada akü + işçilik + yol yardım için yazan rakam)
Geçmiş olsun. Peki akü neden bitmiş kaçak varmı? Kontrol edildi mi ?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
8f0d8b1a4a1590714306a1fdfb23a7ab.jpg Bence akü Varta dır 😎

serhan10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmi