Akü Markası Tavsiyeleriniz.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahahha caydım abim tamam tamamhehe

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Varta Bosch Mutlu

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şahinde 4 sene 72A yiğit
1.4i broda 3 sene 60A yiğit
Meggy:) geçiş yaptığımda akü alınalı 2 sene olmuş 1 senede bende gitti 3 sene oldu. 60A yiğit
Bu akü biterse 72A yiğitle devam etmeyi düşünüyorum.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekürler abilerim tavsiyeleriniz için.:eyv

engin4545

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yatan arabada ve elektriğinde kaçak olan arabada istersen en kalitelisini al 1 yılda biter. Ama param cebimde kalsın dersen çelik akü al ve özellikle üretim tarihine bak. kabartmalı yazılır.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yatan arabada ve elektriğinde kaçak olan arabada istersen en kalitelisini al 1 yılda biter. Ama param cebimde kalsın dersen çelik akü al ve özellikle üretim tarihine bak. kabartmalı yazılır.

Abi araba ayda 3000 yapıyor maşAllah tık yok. Kaçak desen neredeyse mümkün değil bağladığım şeyleri sigortalı yerden bağlarım. Kutup başlarını her ay kontrol eder güzelce zımparalarım. Şimdilik varta gibi planımız ama fikir değişebilir tabi.:eyv

ugurkrdg42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben mutlu kullandim araca yeni teyp almistim oda fazla akim cekiyormus ben akuyu servise goturdum benim akuyu aldilar bi aku taktilar ertesi gun aradilar gittim sifir aku verdiler kacak varmi diye olcmelerine ragmen yinede sifir akuyle degistirdiler ayrica ben konyadayim burda celik aku yogun bi sekilde satiliyo fiyatindan galiba

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5yıl boyunca çeşitli araçlarımda hep inci akü vardı memnunum hiç yolda kalmadım bittiğinide görmedim. ..inci, mutlu , yiğit bu 3 lü araçta kaçak falan yoksa 8-10sene yolda bırakmaz

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Varta, İnci, Mutlu, Yiğit bunlar iyi akülerdir.

KEsinlikle katılıyorum. Yolda kalmanın dayanılmaz hafifliğini yaşamaktansa baştan üç kuruş fazla verip kalitelisini almak en iyisidir. Özellikle LPG li araçlarda kış mevsiminde ilk çalışma zor olabiliyor, bu yüzden dayanıklı bir akü almak önemli. Varta akü tercihin bence gayet mantıklı.

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
delpi alacaksın sıkıntı olmuyacak