Akü

byvi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de yeni aldım mutlu al derim 60 ah uygun olur dizel araclar vurdurularak calıştırılması uygun deil bunu paylaşalım lütfen

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
60 amper akü sığarsa olur sığmazsa nereye takılır :D orjinalden şaşmayın ve mutlu silver iyidir hatta en iyiisi şu an piyasanın :eyv geçmiş olsun ama vurdurmayın aracınızı

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim sen ilk önce bir servise git elektrik kaçak kontrolü var mı diye akü geri şarj almıyor olabilir aracına uygun aküyüde üstündekinden al bence.

kartal da oturmakta gebzede çalışmaktayım 65000km de aldığım 2007 model 1,5dci expression cliom şuan 92500km de
ve bu akşam beni yolda bıraktı aküsü bitti ilginçtir marşa bastığımda kapalı olmasına rağmen silecekler çalıştı daha onra takviye ile çalıştırdık.
arabayı bayır aşağı bıraktım sabah çalışmazsa diye:)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
60 amper inci :eyv

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
al bir inci ol birinci ccc :)

cavit37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevaplar için teşekkürler
henüz akü almadım 24 saat sonra denedim tek marşta çalıştı bugün tekrar denedim yine tek marşta çalıştı başka bir sorun mu var acaba???
yarın ustaya bir uğrayalım bakalım. değiştir derse mutlu silver alıcam nternetten yaptığım araştırmaya göre 120 130 tl arası fiyatı var

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence kaçak kontrolü yaptırın akü alıcaksanız da orjınal değerlerdeki aküyü tercih edin tabi sizin kullanım şeklinize göre bu değeri artırmanız da şart en basiti aracınızda set tarzı (sub,amfi...vs) aküye yüklenecek ekipmanlar varsa tabiki daha yüksek değerdeki aküleri tercih etmeniz menfaatinize olur

cavit37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yeni aküyü aldım mutlu 60 amper silver 120 tl eski akü iadeli / 5 taksit. montaj dahil.
ilk çalıştırmada bariz şekilde fark var.
ama alacaklara duyrulur akü yerine biraz yüksek geldi kapak tam kapanmadı şimdilik klips ile tutturdum ama güzel durmadı
bi ara düzelticem
birde akünün kasası kırmızı neyseki kutu tam kapatıyorda kırmızı gözükmüyor..
tavsiye ve görüşleriniz için teşekkür ederim...

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun bakalım.biraz yüksek amperli olması daima iyidir heleki dizel araçlarda.bende mesela 72 amperlik war içim rahat..
hem önümüz kış akü cok önemli tam zamanında değişim yapmıssınız..:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayırlı olsun valla bişe dicem ama çok dikkatli yapman lazım yanlız akü garantin elinden gider... akünün alt çıkıntılarını kesersen hallolur yerine oturur ince testere ile yapman gerekir. :)

arkadaşlar yeni aküyü aldım mutlu 60 amper silver 120 tl eski akü iadeli / 5 taksit. montaj dahil.
ilk çalıştırmada bariz şekilde fark var.
ama alacaklara duyrulur akü yerine biraz yüksek geldi kapak tam kapanmadı şimdilik klips ile tutturdum ama güzel durmadı
bi ara düzelticem
birde akünün kasası kırmızı neyseki kutu tam kapatıyorda kırmızı gözükmüyor..
tavsiye ve görüşleriniz için teşekkür ederim...