Alarm taktiran varmi

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kavga yapmayın ayırmam:pislik

Baranselo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Her forumdan üyelik alıp bilgi sömürüsü yapmak" demiş arkadaş. Yani üyeliğini aldın, soruyu sorup cevabı aldın. Bilgiyi sömürdün. Sonra sen sağ ben selamet. Orda demek istenen şey, en azından soruyu sormadan önce bir merhaba de tanışma bölümüne. Kimsenin sizin kim olduğunuzu çok merak ettiğinden değil, saygıdan, daha doğrusu nezaketen. Bakkala girip selam vermeden "ordan bana ekmek ver" mi diyorsunuz? Diyorsanız demeyin, demiyorsanız da burda da aynı saygıyı gösterin. Özetle bu benim anladığım...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerim uzatmaya gerek yok değil mi? PERFECT-STROM biraz sert üslupla uyarmış ancak kötü niyetli olduğunu sanmıyorum birbirinizi tanımadığınız için, internet aleminde de soruyu sorup bir daha giriş bile yapmayan şahıslar olduğu için uyarı yapmak istemiş.Sorun yok. Fiyatlar hakkında bilgim yok çok uzun zaman önce taktırmıştım şuanda ne durumda bilmiyorum bilenler yardımcı olacaktır.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
yanlış hatırlamıyorsam 350 ye yetkili serviste taktırmıştım 1 yıl önce ben cenmax, clio 3'e.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu konu yeni üyelerimize fikir vermesi amacıyla açıldığından cevap yazılması engellenmiş bulunmaktadır,haliyle sizin buraya yazmanız imkansız...
http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/14651-uye-tanitim-formu.html

Konudaki bilgileri yeni bir başlık açarak bizlerle paylaşabilirsiniz...
Tek mesajda soru sorup giden üyeler bütün forumlarda tepki görmektedir,arkadaşlarımız iyi niyetle size uyarıda bulunmuşlar...
Alarmı dışarıda taktırmanız garantinizi sona erdirir...

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşim ben uyariya bişey demiyorum ben bu sorudan ne calabilirim serviste arkadaşim var cemax 380 tl burda baglati şemasimi istemedim gizli bir şifremi istedim adam acaip trip yapmiş siz hala uzatip adami hakli cikarmaya calişiyorsunuz yeni üye degğilim şifremi unuttum yeni üyelik aldim yani tanitim bölümünede yazilmiyor adimi yazip tanitip kacamazmiyim yapacak zihniyette olsam onuda yaparim
uzatacak bişey yok adam yapmiş postayi uslup ta yanliş. Yok ama benimi kendimi tanitmayi unutmam yanliş bu zihniyete şaşiriyorum ayni cikişmayi size biri yapsa sizin cevaplarinizin ne olacaginida merak ediyorum

normalda şöle yazmasi lazim değilmi kendinizi tanitirmsaniz iyi olur gibi emek calmak diger form falan yazmış
insan karşisindakini kendisi gibi görürü

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi zamanlardan bi zaman benimde kandime ait bi forum sitem vardi ve sürekli üye olup soru sorup gidenlerden bi yere varamiyorduk
bak söylenmek isteneni anlamamişsin maksat birşeyler çalip gitmek değil burada anlaşamiyoruz senle herkez soru sorup cevabini alip giderse iş var
gel gelelim tanitma bölümüne girip kendini tanittiğinda bende cevabini verdim ama halen birşeyleri uzatma taraftarisiniz uzatmak istemiyorum yaşina hürmeten susuyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Arkadaşim ben uyariya bişey demiyorum ben bu sorudan ne calabilirim serviste arkadaşim var cemax 380 tl burda baglati şemasimi istemedim gizli bir şifremi istedim adam acaip trip yapmiş siz hala uzatip adami hakli cikarmaya calişiyorsunuz yeni üye degğilim şifremi unuttum yeni üyelik aldim yani tanitim bölümünede yazilmiyor adimi yazip tanitip kacamazmiyim yapacak zihniyette olsam onuda yaparim
uzatacak bişey yok adam yapmiş postayi uslup ta yanliş. Yok ama benimi kendimi tanitmayi unutmam yanliş bu zihniyete şaşiriyorum ayni cikişmayi size biri yapsa sizin cevaplarinizin ne olacaginida merak ediyorum

normalda şöle yazmasi lazim değilmi kendinizi tanitirmsaniz iyi olur gibi emek calmak diger form falan yazmış
insan karşisindakini kendisi gibi görürü

şimdi zamanlardan bi zaman benimde kandime ait bi forum sitem vardi ve sürekli üye olup soru sorup gidenlerden bi yere varamiyorduk
bak söylenmek isteneni anlamamişsin maksat birşeyler çalip gitmek değil burada anlaşamiyoruz senle herkez soru sorup cevabini alip giderse iş var
gel gelelim tanitma bölümüne girip kendini tanittiğinda bende cevabini verdim ama halen birşeyleri uzatma taraftarisiniz uzatmak istemiyorum yaşina hürmeten susuyorum.
İyi dostluklar kavga ile başlarmış,hoş sizinki kavga sayılmaz ( Ben öyle düşünmek istiyorum ), sakin olmakta fayda var ikinizde yanlış anladınız diyelim ve konuyu tatlıya bağlayalım...:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tatlı yaparken bile şerbetine limon kesip atarlar ama limon tadını tatlıda asla alamayız ;) Tartışmaya gerek yok güzel insanlar İyi Forumlar.:eyv