Alev Kırmıvı Clio 4üm

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön taraf full ışık maşallah :) iyi günlerde kullanın

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir soru daha sorayım park lambaların philips led demiştin modelini bilirmisin? bir de senin orjinal ledleride yanıyor kısalar parklar açıkken onu nasıl yaptırdın?

philips ledler de aksesuarcıda kendim sordum led olarak arkadaşta görmüştüm başka bir ampulu orda eleman gösterdi elindekileri ben seçtim sanırım şu linktekilerden:

http://hidconcept.com/index.php?l=product_detail&p=128

Orjinal gündüz ledlerini de yetkili serviste yaptırdım normal kısa ve parklarla yanacak şekilde.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön taraf full ışık maşallah :) iyi günlerde kullanın

Teşekkürler aslında çıplak gözle bakınca bu kadar dağınık görünmüyor ışıklar telefondan kayıt yapınca öyle göründü normal görüntüsü daha güzel :D

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın kazasız belasız. Uygulamalar güzel olmuş çok beğendim. İlerleyen dönemde beyaz ampul düşünüyorum ben de ama ledleri farlarla birlikte yakıştıramıyorum ben. Yine de herkesin tercihi tabiki. Hayırlı olsun tekrar keyifli forumlar.

joker_y

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal gündüz ledlerini de yetkili serviste yaptırdım normal kısa ve parklarla yanacak şekilde.

Merhaba bende ankaradayım hangi serviste yaptırdınız ve Serviste ne kadara yaptılar bu uygulamayı ?

joker_y

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok şık olmuş güle güle kullanın

eRa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin , Ağız tadı ile keyifli sürüşler dilerim.
Bende motor koruma ve cam çıtası istiyorum

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende ankaradayım hangi serviste yaptırdınız ve Serviste ne kadara yaptılar bu uygulamayı ?

Ankara neziroğlunda yapıldı bana toplam maliyeti 300tl oldu ama ampulleri falan onlar tedarik ettiler ve ampullere 80tl dediler örneğin ama dışarda 50-55tl en fazla. Ayrıca aracım icon donanımda olduğu için far sensörü var ve bunun da maliyeti etkilediğini eğer aracımda far sensörü olmasa çok daha kolay olduğunu belirttiler bu işlemin.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın kazasız belasız. Uygulamalar güzel olmuş çok beğendim. İlerleyen dönemde beyaz ampul düşünüyorum ben de ama ledleri farlarla birlikte yakıştıramıyorum ben. Yine de herkesin tercihi tabiki. Hayırlı olsun tekrar keyifli forumlar.

Teşekkürler bende bu nedenle düşünen arkadaşlar varsa kendi beğenilerine göre yapıp yapmamaya daha kolay karar vermeleri açısından yaptıklarımı paylaşmayı düşündüm çünkü ben yaptırırken örnek uygulama yoktu mesela.

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Örnek bir uygulama olmuş , güle güle kullanın.