Alev Kırmızı Rötüs hakkında...

archon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben servise esimin sayesinde 3 defa tamponu boyattim hicde boya tutmamazllik olmadi bir servisin bunu demesi garibime gitti

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tampon plastık aksam olduğu için onda sorun olmadığı soledıler..bende ondekı lıp ı surttum komple boyanacağından sorun olmayacağını araç yenı olduğundan renk farkının olmayacağını soyledıler ama lastıgın uzerı vernıklı olduğu ıcın renk farkı olabılecegını rotus yapılamayacağını soledıler..
hatta usta ıle bırebır yaptığım konuşmada sohbet esnasında Renault kırmızı vernıgının pıyasaya vermemesı sebebiyle renkı tutturamadığını soyledıler..
anlamadığım satarken satıosun hatta kırmızı ile reklamını yapıosun da nıye boyasının gucluklerını musterıne yansıtıyorsun?

archon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir kez serviste 2 kez Autoking'de işlem yaptırdım, hepsi de parmak kadar göçük / çizik içindi. Sonradan öğrendim ki lokal boya yapılmıyor parça komple boyanıyormuş, Autoking'deki ilk işlem ve servisteki işlemde hiçbir problem yaşamadım yeni gibi, fakat geçen aylarda Autoking'de yaptırdığım 2.işlemde rengi biraz daha koyu kaldı. Servis dışında işlem yaptırmamanı hatta göze batmıyorsa hiç işlem yaptırmamanı tavsiye ederim zira sağ kapıdaki çiziği boyattıktan sonra geçen akşam bir motorcu çarparak tam da aynı yeri zedeledi :)

geçmiş olsun hocam? rotus yaptırdığınız yer sac aksamımı ? benım cızıkler arka lasıtıgın uzerınde sanırım bende ıslem yaptırmayacağım :)

Yiğit Özcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet saç aksam, en son ufak tefek gelip dokunan arkadaşlara karşı torpidoya oje koydum rengi de çok yakın onunla idare edeceğim çok büyük birşey olmadıkça :)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flora 321 ojesi iyi uyuyor

emruhu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olmadı oraya bir arma- stiker falan yapıştır. hem göze batmaz hem şık durur :)

serukanu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar açıkcası hala yaptımadım fakat bir autoking servisiyle görüştüm ve çözümünü bulduklarını söylediler artık renault servisleriyle anlaşıp bu pembe olan astardan alıp aynı tonu tutturuyorlarmış ayın 17sine randevu aldım inşallah öncesi ve sonrasını size fotoğraflayacağım umarım derdimize derman olur arkadaşlar dua edin
şimdi ben yaptırmadığım için hangisi olduğunu söyleyip hakkınıza geçmiyeyim ama olumlu olursa buraya nerede yaptırdığımı yazacağım teşekkürler

archon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar açıkcası hala yaptımadım fakat bir autoking servisiyle görüştüm ve çözümünü bulduklarını söylediler artık renault servisleriyle anlaşıp bu pembe olan astardan alıp aynı tonu tutturuyorlarmış ayın 17sine randevu aldım inşallah öncesi ve sonrasını size fotoğraflayacağım umarım derdimize derman olur arkadaşlar dua edin
şimdi ben yaptırmadığım için hangisi olduğunu söyleyip hakkınıza geçmiyeyim ama olumlu olursa buraya nerede yaptırdığımı yazacağım teşekkürler

hocam beklıyorum sonucunu.. inşallah dedıgın servis istanbuldadır :)

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracim beyaz kaputa gelen taslarin çiziklerini beyaz oje ile kapattim orijinalinden daha güzel oldu :D

serukanu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hakkınızı helal edin randevuya gidemedim inşallah yaptırır yaptırmaz atacağım servis istanbul diyebilirim çok garanti konuştular isteyen olursa özelden vereyim

Clio_iv

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben dün gittim Auto King'e çizik için kapı komple boyanacak rötuş olmuyor dediler. Ufak göçükleri bile düzeltilip komple boyanacak diyorlar. Koltuk kumaşında ufak onarım yapılacaktı. Ona da garanti vermeyiz renk tutmaz iki gün sonra düşer falan diyorlar. Bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum.