Alev Kırmızısı Clio Kapı Çiziği

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar biri bilinçli ya da bilinçsiz şekilde kapıyı çizmiş.

Paraf gibi duruyor kapı üzerinde ve çiziğin izi beyaz...Kırmızı üzerinde de hemen belli oluyor.

Servisi aradım, bu rengin rötuşu yok dediler. Pasta cila ile de geçmeyecek gibi duruyor.

Ne yapmamı önerirsiniz?

Yani en kötü böyle kendi haline bırakacağım. Heryer çizik olunca toptan boyatırım belki....

Pratik çözümleriniz varsa (çizik kalemi vs gibi) bekliyorum lütfen.

Herkese teşekkürler.

B.

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim kapımda da kendini bilmez birisinin çarpmasından dolayı beyaz bir leke oluşmuştu. Fakat pasta ile geçti. Eğer beyaz leke tırnağınıza gelmiyorsa pasta ile geçebilir veya çiziği bir nebze de olsa azaltabilirsiniz. Benim fikrim ilk önce bir pasta-cila deneyin derim olmaz ise ve kaskonuz varsa anlaşma yer ile görüşün belki mini onarım kapsamında bir müdahale yapılabilir.

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı renge yakın oje geçici bir çözüm olabilir.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı komple boyaya felan sokmayın.bu konuda mini onarım yapan yerler var.sinirlenmeyelim....

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
autoking böyle şeylerde yardımcı oluyor.eğer kaskonuzun anlaşması varsa belli bir cm'ye kadar kaskoyu bozmadan hallediyorlar..sadece randevuyu uzun bir süre sonraya veriyorlar..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim olsa daha iyi anlaşılır az çok tahmin ediliyor gerçi dangalağın birisi kapıyı açmış dokundurmuş kapıyı açarken orası da öyle oluşmuş bizimkini de ezmişti o dangalaklardan bir tanesi tahminim boya pasta ile çıkar ama derin çizik varsa bilemem

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tırnağınıza takılıyorsa pasta ile geçmez