Aliexpress...

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçenlerde aliexpressden cree led almistim. Neyse ledlerim geldi. Taktim. Alisverisi onayladim. Ama bugün ayni üründen bir takim daha geldi. Adam iki kere yollamis ayni ürünü.. Adam mesaj falanda atmadi. Napicami sasirdim :D

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) ücreti fazla değil ise yapacak pek bir şey kalmamış bence ihtiyacı olan bir başka arkadaşa hediye etmekten başka :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sesini çıkartma diyecem ama :) muhtemel birbirinden haberi olmayan aynı ekipten farklı kişi hazırladı senin paketi istersen mesaj at :) geri gönder kabul ederse yada hediye eder hiçteyse için rahat eder. Bnm kılıflar vardı telefon hala gelmedi.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sesini çıkartma diyecem ama :) muhtemel birbirinden haberi olmayan aynı ekipten farklı kişi hazırladı senin paketi istersen mesaj at :) geri gönder kabul ederse yada hediye eder hiçteyse için rahat eder. Bnm kılıflar vardı telefon hala gelmedi.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

telefon kılıfları gumruge takılmıstır kardesım :(

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
35 USD. Az bi para da degil. Bugün ptt getirdi. Teslim almadim. Getiren görevliye ozcan bey su anda evde değil dedim :D saticiya mesaj attim. Vereceği cevaba gore gidip pttden teslim alacagim. Yada almayacagim. Teslim alinmayan gönderiler geri iade ediliyor diye biliyorum.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçenlerde aliexpressden cree led almistim. Neyse ledlerim geldi. Taktim. Alisverisi onayladim. Ama bugün ayni üründen bir takim daha geldi. Adam iki kere yollamis ayni ürünü.. Adam mesaj falanda atmadi. Napicami sasirdim :D

geri gonderebilecegını sanmıyorum cunku sana masraflı olur, creed ledler h kactı kardesım

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
H1 uzunlara taktim.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
35 USD. Az bi para da degil. Bugün ptt getirdi. Teslim almadim. Getiren görevliye ozcan bey su anda evde değil dedim :D saticiya mesaj attim. Vereceği cevaba gore gidip pttden teslim alacagim. Yada almayacagim. Teslim alinmayan gönderiler geri iade ediliyor diye biliyorum.

sen mesaj at kardesım adama deki aynı urunden iki defa geldı ne yapmalıyım diye

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Attim. Bakalim ne dicek

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet ya az da değilmiş :(