Allah rizasi için yardim edin...

zalimx1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

2015 model clio 4 1.5 dci aracıma navigasyonu sonradan taktırdım. Tatil öncesi sıkıntı çekmemek için Harita güncel olsun dedik renault sitesinden güncel türkiye haritasını paralı aldım. Ancak yükleme yaptığımda 2018 yerine 2017 haritaları yükledi. Türkiyedeki yetkili kişilerle görüştüğümde media navı serviste taktırmadığımdan yardımcı olamayacaklarını ilettiler. Medianav orjinal çıkma taktırdım legal olan hiçbir durum söz konusu değil. Herşey yasal olsun dedik ( legali de beceremiyorum diye kurmak istemedim zaten ) başımıza gelene bak. Flash belleğe aracın imzasını aldıktan sonra toolbax' dan indirdiğim haritanın dosyalarını bulamıyorum. sitede önbellek olarak pc'nize yüklenmiştir yazıyor ancak bulamıyorum. allah rızası için dosyayı nerden bulabilirim nasıl kurarım bir yardımcı olun.:sinirli:sinirli:sinirli

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

2015 model clio 4 1.5 dci aracıma navigasyonu sonradan taktırdım. Tatil öncesi sıkıntı çekmemek için Harita güncel olsun dedik renault sitesinden güncel türkiye haritasını paralı aldım. Ancak yükleme yaptığımda 2018 yerine 2017 haritaları yükledi. Türkiyedeki yetkili kişilerle görüştüğümde media navı serviste taktırmadığımdan yardımcı olamayacaklarını ilettiler. Medianav orjinal çıkma taktırdım legal olan hiçbir durum söz konusu değil. Herşey yasal olsun dedik ( legali de beceremiyorum diye kurmak istemedim zaten ) başımıza gelene bak. Flash belleğe aracın imzasını aldıktan sonra toolbax' dan indirdiğim haritanın dosyalarını bulamıyorum. sitede önbellek olarak pc'nize yüklenmiştir yazıyor ancak bulamıyorum. allah rızası için dosyayı nerden bulabilirim nasıl kurarım bir yardımcı olun.:sinirli:sinirli:sinirli

Media Nav Toolbox'ı açıp soldaki "Ayarlar" kutucuğuna tıkladığınızda ekranda çıkan sekmelerden "Klasör Ayarları"na girip söz konusu klasörün konumu görebilirsiniz.

Varsayılan olarak bu klasör; C:/Users/...../ AppData/Roaming/renault/workingdir diye görünüyor. Muhtemelen sizdeki konum da aynı olacaktır. Noktalı yerde sizin kullanıcı adınız yazacak.

MNTB.jpg

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun hocam hem paralı almışsın hemide 2017 harita .2018 üçüncü çeyrek varken 2017 piyangodan çıkınca tabi insanın morali bozulur. Halbuki aracında dboot olsaydı google den 2018 3. Çeyreği indirip kullana bilirdin tabi biraz bu işlerden anlaman gerekir. Animasyonda kafanı duvarlara vurmakta haklısın.