Alma Roadfox'un Ahını ''Antalya'da bayan sürücü dükkana girdi!''

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
arabayla-dukkana-girdi1.jpg

Antalya’da aracını park etmek isteyen kadın sürücü fren yerine gaza basınca, ayakkabı dükkanına girdi. Dükkanda o sırada müşteri olmaması olası bir faciayı önledi.

Kaza, Deniz mahallesi Güllük Caddesi üzerinde meydana geldi. 0....7 plakalı araç sürücü A.................lu (29) cadde üzerinde bulunan binaların yanına aracını park etmek istedi.

Bu sırada kaldırımdan binanın yanına girmek isteyen bayan sürücü, fren yerine gaza basınca zemin katta bulunan ayakkabı dükkanına girdi. Hızla dükkanın önüne düşen araç bina kolonlarına çarparak içeriye girmeden durdu. Bu sırada dükkanda müşteri olmaması olası bir faciayı önledi.

Ölen ya da yaralananın olmadığı kazada iş yeri sahipleri kısa süreli panik yaşadı. Çevredeki vatandaşlar ve iş yeri sahipleri aracın altında kalan olup olmadığını kontrol etti. Daha sonra olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri çağrıldı. Ancak yaralı ve sıkışan olmadığı için ekipler normale döndü.

Polisin yaptığı incelemenin ardından araç dükkandan çıkarıldı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar, bayan sürücünün aracını park etmek isterken fren yerine gaza basmasından dolayı kazanın meydana geldiğini söyledi.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Az haber yapayım derken yeminle tesadüfen gördüm arabasını değiştirmiş ama birde baktım ''O'' :aytuğ:aytuğ:aytuğ Bunun yüzünden 3 sene önce Flash'ı kuma görmüştüm epey bir gülmüştü kendileri e azda biz gülelim değilmi:cool:Ha beni bilen bilir kimsenin kazasıyla belasıyla alay etmem ama bu haketmişti sonuna kadar ve epey bir gönülden ahh etmiştim ahanda tuttu:aytuğ

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadınlar,kadınlar,e kadınlarhehe

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadınları araba kullanışlarına hayranımhehe..kadına araba kullanmayı çok yakıştırıyorum:eyv ama bazılarıda kullanmamalı arkadaş:sinirli

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yazık olmuş güzelim arabaya ve dükkana...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 sene öncede aynı kişi karşısındaki dükkana girmiş:D
alışkanlık yaptı kadına galiba:D

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaza sonrası araçtan inerek ortama bağırıp çağırmıştır

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye