Alt Korumalıkları Çizdirdim, nasıl halledebilirim.

beyefendi7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gün önce kötğ bi yolda ilerlerken tümseğin birine alt korumalığı çizdirdim kötü gene. Bunu nasıl giderebilirim, yada değiştirmek istesem nasıl olur?

WQpjrL.jpg

N12j35.jpg

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskonuz varsa yetkili serviste degsitirebilirsiniz ama araciniza hic yoktan 3000tl hasar kaydi yazarlar park halinde carpma diye. Yada gidip boyatirsiniz boyacida 200tl verirsiniz. 3. Ve en kolayi ise rotus yaparsiniz daha az belli olur zamanla gozunuz alisir gozunuze batmaz parada vermezsiniz araciniza hasar kaydida yazilmaz

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beyefendi7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaskom var ama bende öyle düşündüm, dediğiniz gibi ne yazacakları belli olmaz. en iyisi güzelce pürüzleyip boyatmak olacaktır..
Kaskonuz varsa yetkili serviste degsitirebilirsiniz ama araciniza hic yoktan 3000tl hasar kaydi yazarlar park halinde carpma diye. Yada gidip boyatirsiniz boyacida 200tl verirsiniz. 3. Ve en kolayi ise rotus yaparsiniz daha az belli olur zamanla gozunuz alisir gozunuze batmaz parada vermezsiniz araciniza hasar kaydida yazilmaz

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer çok rahatsız etmiyorsa bence bırakmalısın. Yada dediğin gibi bunun için kasko bozmaya gerek yok güzel bir pürüzleme işlemi üstüne çok taşmayacak şekilde boya. Allah beterinden saklasın...