Alt Muhafaza Demiri Yok..!!

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç muayeneden rahatlikla geçiyor. İki kere gectim. Servis yapti işlemi ama söyle tarif edeyim arkadan 2 parmak onden 2 parmak bosluk var. Arkadan bir bakla yaydan kesildi onler sıcak pres yapıldı. Aracı bu hale getiren servis shiplerinde de aynı araç var ve onlar da bu şekilde kullanıyor. Ben bu şekilde aracı yeri geliyor 5 kişi ve dolu bagaj ile istanbul içinde rahatlikla kullanabiliyorum. Kasislerden cukurlardan gecerken elbet dikkat ediyorum yavasliyorum ama kasisten gecerken doluyken bile saga sola zig zag yaparak gecmiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yay kesmek yada sıcak pres değilde ben direk ön ve arkadan 5cm yani 3 parmak kadar basıcam. Muaynede sizin aracınız geçiyorsa benimkide geçicektir büyük ihtimal teşekkür ederim bilgi için

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yay kesmek yada sıcak pres değilde ben direk ön ve arkadan 5cm yani 3 parmak kadar basıcam. Muaynede sizin aracınız geçiyorsa benimkide geçicektir büyük ihtimal teşekkür ederim bilgi için

Evet geçiyor sorun yok. Ama tavsiyem coil over ile bu işlemi yaparsanız daha sağlıklı olur. Hem kullanım ihtiyacina göre aracı yukseltip alcaltmak daha rahat olur ama siz bilirsiniz tabi.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet geçiyor sorun yok. Ama tavsiyem coil over ile bu işlemi yaparsanız daha sağlıklı olur. Hem kullanım ihtiyacina göre aracı yukseltip alcaltmak daha rahat olur ama siz bilirsiniz tabi.

Coil fiyatları beni biraz aşıyor. En uygun yollu soğuk press sizin araçta çamurlukla tekerin arası 2 parmak mesafesini ??

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence larda ön ve arka helezon yayları aynımı. Bunları biraz kısalarıyla değiştirme imkanı varmı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coil fiyatları beni biraz aşıyor. En uygun yollu soğuk press sizin araçta çamurlukla tekerin arası 2 parmak mesafesini ??

Evet. Ön ve arka aynı mesafe boşluk var.