Ama ben Renault Captur cu olacaktım :.(

1kan1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur için sitenize üye oldum...
epey uzun zamandır sitenizin captur bölümünü takip ediyorum. Ama az evvel yeni Captur un fiyatlarını öğrendim. Tam bir fiyasko. Ben yine benim hondaya devam hem yaz geldi diye 20 kuruş lpg de yakmaya başladı. daha ne isteyeyim. Otomatik diye benzinli modelini almaya bile razı olmuştum ama olmadı. bu fiyatlarla yeni bir modus yaratıyorlar. ölü doğan bir araç olacağa benziyor. ama yinede alacak olan arkadaşlara gıpta ile bakacağım. hayırlısı. Sözün özü bu tanıtımı capturumu aldıktan sonra yapacaktım ama renault sağolsun beni hem captur dan vazgeçirdi hemde renaultfanclub ın aktif bir üye kazanmasına mani oldu :.(

memo_16

Bilgi Girilmemiş
öncelikle hoşgeldiniz, burda yine aktif olabilirsiniz forumda aktif olmak için illaki renault sahibi olmanıza gerek yok, önemli olan buradaki ortam, seviye muhabbet ve en önemlisi sıcak bir aile ortamıdır :eyv

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HoşGeldin,SefaGeldin...

HTC One X ile TT2 den...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hoşgeldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Captur konusunda benimde niyetim var aracı çıplak gözle görmeyi bekliyorum. Fiyatı konusunda haklısınız bu fiyata çok daha iyi model ve araç alınabilir.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza Hoşgeldiniz, olmuşla ölmüşe çare yok malesef :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim renault aracım yok ama bu ailenin bi ferdiyim başka söze gerek yok herhalde ;)