Aman Dikkat R.F.C ''m.t.v'lerinizi,cezalarınızı internetten ÖDEMEYİN!!!''

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsanda Allah korkusu olsun abi bence önemli olan bu bu işin tekniğini ve taktiğini çok daha iyi biliyorum ama bunu bu amaçla kullanmak hak yemekten başka bir şey değil

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Galiba biz dolandırıldık. İnternetten ödediğmiz halde 3 gündür borç gözüküyor halen..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Galiba biz dolandırıldık. İnternetten ödediğmiz halde 3 gündür borç gözüküyor halen..

Geçmiş olsun kardeşim. Kredi kartınızın şifresini hemen değiştirin bence.

Şu an İnternet vergi dairesi kapatılmış durumda arkadaşlar. Bende internetten yatırdım. Araç muayenesi için randevu alırken borç sorgulamasında vergi ve trafik cezası görünmüyordu. Herhalde ben ucuz atlattım.
12 3

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben finansbankin kendi internet şubesinden yatırdık. Telefona sifrede geldi. Sanırım sıkıntı yok. İnşallah kimse sıkıntı yaşamaz

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dediğim gibiyse çok geçmiş olsun. ben olsam bankadan farklı numaraları olan kart isterdim , eskiyide iptal ettirirdim hemen.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öle bu sadece mtv için değil arkadaşlar ben birebir bu işlerin içinde ( dolandırıcı olarak değil :) ) internet ödemelerinizi yaparken dikkat edin

kendinize bankanızdan sanal kart çıkararak yapın sadece yeteli limiti gönderip yatırabilirsiniz. böylece bütün kartınızı boşalmamış olurlar ayrıca alışveriş yada ödeme yapılacak siteye mümkünse direk girin google üzerinde arama yaparak girerseniz fake siteler ile karşılaşabilirsiniz. Anlamadan kartı bilgileriniz verip eldekinden olabilirsiniz

sadece başka seçeneğim kalmadığı anlarda internet üstü alışveriş yapıyorum. seninde dediğin gibi anlık limitli sanal kart kullanıyorum. böylece ana kartın bilgileri saklı kalıyor.