American Park ve Kapi Alti Logo :)

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok hoş olmuş Allah nazarlardan korusun yalnız kaput altı keçe almanızı öneririm ses yalıtımına çok etkisi olmasa da motorun sıcaklığının kaputa daha az etki etmesini sağlar görüntü olarak ta hoş durur.mais malı 30 tl civarında olması lazım

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok hoş olmuş Allah nazarlardan korusun yalnız kaput altı keçe almanızı öneririm ses yalıtımına çok etkisi olmasa da motorun sıcaklığının kaputa daha az etki etmesini sağlar görüntü olarak ta hoş durur.mais malı 30 tl civarında olması lazım

Aldim aldim onu su an aracın kaputunda takılı , uyarı için tskler :eyv

61 oflu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah çok güzel olmuş bende american park yaptırmayı düşünüyorum arıza ışığından dolayı soguk bakıyorum

akyel55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bu kapı altı renault yazan ışık sistemini nereden bulabilirim

umitcalisici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah kaza bela östermesin nazarlardan korusun sana bi sorum olacaktı bu amerikan park modülünü nereden ve kaça aldın ve bu amerikan park modlünü takarken tampon sökmek gerekiyormu

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bu kapı altı renault yazan ışık sistemini nereden bulabilirim

Aşağida Linkini Verdim Ordan Temin Edebilirsin..

http://www.gittigidiyor.com/arama/?...i led logo&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

allah kaza bela östermesin nazarlardan korusun sana bi sorum olacaktı bu amerikan park modülünü nereden ve kaça aldın ve bu amerikan park modlünü takarken tampon sökmek gerekiyormu

Çok Tskler Çok Sağolun...Aşağida Aldiğim Linki Paylaştim Sitemizde Üyedir Kendisi ve Çok Başarili Bir Saticidir.. Kesinlikle Amerikan Park Uygulayacaksaniz Bunu Alin.. Tampon Sorunuza Gelince .. Tanidik Bir Elektrikçiye Taktirirsaniz Sökmeden Takabilir Ama Tanidik Olmayan Birine Giderseniz İşine Daha Kolay Gelceği İçin TAmponu Söküp Takar.. :eyv :eyv

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...lu-isik-ayarli-1-0-anahtarli-104208636/detay/

maskot94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş.kapı altı logo takmak için kaporta da deliniyor mu yoksa sadece plastik kısım mı deliniyor?

Fornaks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane aşktır :)) güle güle kullan kardeşim çok güzel görünüyor....