Amerikan Park Güzel Durur Mu?(Clio 3)

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karar veremedimki şimdi :D hangisi daha iyi durur acaba.ilk ilanda kinin anahtarlı ve ışık şiddetinin ayarlanması güzel.2. ilandaki ise daha kolay ve daha ekonomik.gümüş çift duy ampuller yanınca nasıl gözüküyor fotosu olsa fikir sahibi olurdum :)

Arabanın rengine bakarak kesinlikle mükemmel durur orası kesin...bu arada karar veremedim demişsin; ben olsam şöyle yapardım:

Karadüzen bağlatmaya hiç gerek yok şu modülü taktır:
Amerikan Park Sinyal Modülü - Işık Şiddeti Ayarlı ve Anahtarlı - Kablo & Aksesuar ve Araç Elektroniği Ürünleri sahibinden.com'da - Pasif İlan - 67218270

Ampul olarak da:
AmErİkAn PaRKCıLaR buraya...gümüş çift duy ampuller geldi. Onur abi'de bunun tek duyluları da var bir kere ampul olarak kesin bunları kullan..onur abiyle iletişime geçebilirsin (onur2ran)

tadından yenmez ;)

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın rengine bakarak kesinlikle mükemmel durur orası kesin...bu arada karar veremedim demişsin; ben olsam şöyle yapardım:

Karadüzen bağlatmaya hiç gerek yok şu modülü taktır:
Amerikan Park Sinyal Modülü - Işık Şiddeti Ayarlı ve Anahtarlı - Kablo & Aksesuar ve Araç Elektroniği Ürünleri sahibinden.com'da - Pasif İlan - 67218270

Ampul olarak da:
AmErİkAn PaRKCıLaR buraya...gümüş çift duy ampuller geldi. Onur abi'de bunun tek duyluları da var bir kere ampul olarak kesin bunları kullan..onur abiyle iletişime geçebilirsin (onur2ran)

tadından yenmez ;)

bu ilandaki modul, cift duyluyla mi yoksa tek duyluyla mi kullaniliyor? kafam karisti simdi:)

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ilandaki modul, cift duyluyla mi yoksa tek duyluyla mi kullaniliyor? kafam karisti simdi:)
Uyumsuzmu olur hocam yani?