Amerİkan park modÜlÜ clİo 4

Efeyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tolga kardeşim sakın yaptırma benim arabada direksiyon kolon kilidini bozdu sıkıntı üstüne sıkıntı babamı denk geldi yoksa modülden dolayımı anlayamadım başın ağrımasın parkları turuncu yap en temizi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık umarım beyne bir zararı olmaz bazı modellerde sonradan sıkıntı çıktıpını duymuştum

Efeyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öle bende duydum şans artık napalım:)

White

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaa iyide modül olmadan yaptırsak oto elektrikçiye yine yanmazmı sinyal verdiğinde?? hep sabitmi kalıo oto elektrkçide yapılanlar modülsüz.

tolga_sarıçam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uyardığın iyi oldu kardeşim sıkıtı olduysa çözüm bulana kadar bekliycez....

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaa iyide modül olmadan yaptırsak oto elektrikçiye yine yanmazmı sinyal verdiğinde?? hep sabitmi kalıo oto elektrkçide yapılanlar modülsüz.

Çift Duylu Ampül Kullanilarak Yapiliyor , Modül Olmadan Buda Sinyal Verdiğinde Çok Belli Olmuyor.. En İyisi Modülle Uygulamak :eyv :eyv

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modülsüz tat vermiyo malesef ya en iyisi modül tabiki

akalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gündüz ledi sürekli yanması sinyal lambası sürekli yanması ikişer adet 12 volt rölenin kapalı kontaklarından faydalanılarak 12 volt beslenme yi sinyalde ve gündüz ledin de role bobin uçlarına vererek yapılabilir

akalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pardon gündüz ledi lamba nin eksi ucu direk ve rölenin eksi ucuna ek alınır gündüz ledi artısı rölenin kapalı kontaklarından,roledeki ortak kontak ucu gündüz ledi giden artiya , rölenin bobin artısı park ampulü nden bir artı uç çekilir rölenin normalde açık kontak ucu giriş ine akuden ucu sigortalı bir artı bağlayarak yapabilirsiniz

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tarz uygulamalar aracın güzel görünümü için yapılsa da ben tasvip etmiyorum. Sizce mevcut sinyal lambasının sürekli yanması ne kadar doğru? Arkanızda yada önünüzdeki şoför şaşırdı diyelim kaza oldu. Dedi adam her tarafa sinyalleri yanıyordu. Nasıl bir savunma yaparsınız?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi