Amerikan park ve coil

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Spor yay 3.5 cm ve 5 cm lik var diye biliyorum bana sorarsan 3.5 cm ideal ama en iyisi kendine görmen ben aile ile de kıllanıyorum o yüzden 5 çok gelir diye düşünüyorum marka ise eibach a bak bakalim

Kimokieko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bende ailecek biniyorum 2 çocuk la ,ama eibach baya bir tuzlu ,artık başka markalara bakacam

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı basmak istersen bu işin piri başaran amörtisördür.Coil bence daha mantıklı.Muayeneden geçer,onaylıdır.Amerikan park modülünü uygun fiyata temin edebilirim dostum.@kktuning34 kendi sayfamdır bana ulaşabilirsin.

Gurhanm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Xenon değil LED olabilir sislere beyaz normal farlara tavsiye etmem göz alıyor ben photon h7 koydum çok memnunum göz de almıyor Amerikan Park şiddetle tavsiye ederim bu araçlara yakışıyor parklar ise araç rengine göre turuncu yada beyaz olabilir ben söktüm şahsen aracım gri renk önceden kırmızı vardı beyaz park vardı gri de tamamen söktüm amerikan Park ile çok asil bi duruşu oluyor yay konusuna gelirsek araç 1.2 ise 5lik anca güzel düşürüyor ama kafa biraz yukarda kalıyor ben apexi aldım sekme vurma yoktu orijinal apexi ama coil ex inşaat demiri sekme var sesde yapıyor bunlar eski arabamda ki tecrübe ve şuan 1.5 haftaya coilover yaptırıcam coil daha önce kullandım ve tavsiye ederim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak2368

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba amerikan park modülünü öncelik ile ayarlı almanızı tavsiye ederim ki muayenede sorun yaşamayın hatta istanbul bayrampaşa yakınlarında ikamet ediyorsanız montajını da beraber yapabiliriz :) parklara turuncu ampul olabilir zevk meselesi ki fazla bi maliyetli değil sarmazsa söker aynı ampulleri takabilirsin son olarak 3. Stopa da bi f1 çakar modül olabilir bunun da montajını yaparım istersen

Merhaba, aracıma amerikan park modulünü monte etmek istiyorum, sinyale giden kablolara nereden nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilir misiniz?