Anadolu Yakası Sanayi Sitesi Yardım

yagizgokmen

Kayıtlı Üye
34-İstanbul

Allahın izniyle yeni bir yatırıma giriyorum etiket basım üzerine maalesef 1 ay gibi bir kısıtlı süremiz var ve yer konusu çok önemli şuanki iş yerim topkapıda olduğu için karşı taraftaki sanayi sitelerini bilmiyorum sizden anadolu yakasında bu konuda tavsiye rica edicem düz ayak diye tabir edilen giriş katı arıyoruz tır ve kamyonun rahatlıkla girebilceği bir sanayi sitesi lazım küçükyalıdan-tuzlaya kadar sınır belirledik şimdiden teşekürler.
2013 te iş hayatında hepimiz başarılı oluruz inş. smile.gif

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuzladaki sanayi sitesi büyük araçlar girecek şekilde yapılmadı .Küçük ve hafif ticariler rahatça giriş yapabilir ama büyük araçlar maalesef zor .

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
size de hayırlı olsun şimdiden

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Sanayi diyince akla önce dudullu, imes-kadosan bölgesi geliyor. küçükyalı'da kartal yönünde idealtepe civarı kasacılar denen bir yer vardı sanki bir de e-5'in hemen üstünde kalan birkaç yıl önce yenilenen bir yerdi sanki... bir de kurtköy'de şeyhli yakınlarında o tip yerler oluyor, tabii bunlar iş için gezerken bana sanayi sitesi gibi görünen yerler, beyler daha iyi fikir verir tabii ki:) şimdiden hayırlı olsun...

yagizgokmen

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Tuzladaki sanayi sitesi büyük araçlar girecek şekilde yapılmadı .Küçük ve hafif ticariler rahatça giriş yapabilir ama büyük araçlar maalesef zor

teşekürler araştırıcam zaten öyle çok büyük tırlar girmiycek en fazla 20 lik konteynırı taşıycak kamyonlar giricek

size de hayırlı olsun şimdiden

Teşekürler iyi dilekleriniz için :)

yagizgokmen

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Sanayi diyince akla önce dudullu, imes-kadosan bölgesi geliyor. küçükyalı'da kartal yönünde idealtepe civarı kasacılar denen bir yer vardı sanki bir de e-5'in hemen üstünde kalan birkaç yıl önce yenilenen bir yerdi sanki... bir de kurtköy'de şeyhli yakınlarında o tip yerler oluyor, tabii bunlar iş için gezerken bana sanayi sitesi gibi görünen yerler, beyler daha iyi fikir verir tabii kismile.png şimdiden hayırlı olsun...
Teşekürler öneri için :) hemen internetten aratıcam,uygun olanlara gidip bakmak lazım

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadosan imes ve onların yanında birkaç yer daha var ama bilmiyorum isimlerini =) Hayırlı olsun şimdiden =)

engingnl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuzlada;

Beyoğlu Sanayi, Birmes Sanayi ve Deri Sanayiye de bakabilirsiniz. Bu üç sanayiye de yakınım. Adres konusunda yardımcı olabilirim.