Anahtar problemi

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle merhaba iyi günler herkeze

bugün aracı stop edip tekrar çalıştırmak istediğim zaman gösterge panelindeki kırmızı ısığın habire yandığını farkettim ve aklıma ilk başta anahtarın pili bitti galba değip değiştirdim. ancak araç yine çalışmadı. bende yol yardımı aradım aracımı nasıl çalıştıracağımı söylediler ve en yakın servise gidin denildi. banada en yakında inanlar eyüp şubesi vardı. oraya gittiğimde anahtarın bozulduğunu ve yol yardımın servise gitmemi istediğini belirttim ve karşılık olarak bana dün randevu almam gerektiğini, bugun bakamayacaklarını söylediler. ben yeni bozuldu desemde her seferinde aynı şeyi söylediler ve ben ordan ayrıldım. başka bir renault servisine gittim. ordaki arkadaşlar hemen yardımcı olalım sizin ki acil deyip kontrol ettiler ve içindeki çipin arızalı olduğunu fransadan gelmesinin 15 gün olduğunu söylediler. bana da bir kart verdiler buraya git ben arıyorum seni karşılayacaklar denildi. gittiğim yer levent sanayi de bir anahtarcı orada anahtarın çipini yaptırdım. orjinal çipi iptal edip bağımsız bir çip koyup kopyaladılar. şuan aracımda bir sıkıntı yok.

bunu bilgilendirme amacıyla yazıyorum. bu kadar uzun ve ayrıntılı olduğu için kusuruma bakmayın.
Teşekkürler hayırlı günler.

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ilk sefer araci nasil calistirdin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ilk sefer araci nasil calistirdin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anahtari bekletmeden cevirdim isigin yanmasini beklemedim yani calisti servis te bana sans eseri calismis dedi pili degistirince anahtar acmaya basili tut o sekilde calistir ve servise git hic kapatma araci dedi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Batuhan Geçmiş olsun.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtarın içinde ufak bir bobın var . Bunlar zaman ile görevini yitirmektedirler. Aynısı bende de oldu .anahtarcı 50 tl ye yaptı .Artık clio 2 kronık sorun olmaya başladı .eskı anahtarlar olduğu için zamanla görevini bitirmektedirler.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim. Aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım, o anki durumunu anlayabiliyorum.;)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim. Aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım, o anki durumunu anlayabiliyorum.;)

Teşekkürler abim :) insan ne yapıcağını şaşırıyor:)